Sklepiki szkolne od zawsze cieszą się zainteresowaniem wśród uczniów. To nieco osłabło, od kiedy usunięto z nich niektóre produkty. Dzieci i młodzież, często też przynosi sobie drugie śniadanie z domu. To pozytywnie odbija się na rodzinnych finansach. Posiłek w postaci kanapek, jogurtu, owoców czy napoju, najczęściej przynoszony jest w woreczkach lub w pudełkach. Dobrze, gdy uczniowie mogą gdzieś te produkty przechować. Tu idealnie sprawdzą się szafki śniadaniowe, które można ustawić, np. w stołówce.

  • Jedzenie nie ulegnie zniszczeniu – w szkolnych tornistrach zazwyczaj uczniowie noszą wiele rzeczy. To książki, zeszyty, piórniki i ubrania do ćwiczeń. Co 45 minut, w plecaku następuje mała rewolucja. Część książek jest chowana, inne są wyjmowane. Kanapka lub owoc mogą zostać ściśnięte, przez co staną się nieestetyczne lub zostanie z nich papka.
  • Książki i zeszyty nie będą zagrożone zalaniem – gdy wkładamy do plecaka napój, może zdarzyć się kilka rzeczy. Po pierwsze – możemy z niego bezpiecznie korzystać, gdy tylko najdzie nas ochota. Po drugie – szklana butelka może się stłuc, a plastikowa pęknąć, przez co zaleje wszystkie książki i zeszyty, które uczeń przenosi w plecaku. Wreszcie, po trzecie – może się okręcić i również zalać wszystkie przedmioty zgromadzone w tornistrze.
  • Jedzenie się nie popsuje – każdy z nas wie, że posiłki należy przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Pod wpływem działania ciepła, kanapki czy sałatki mogą się popsuć. Taki nieświeży posiłek może zaszkodzić osobie, która go skonsumuje. Jedzenie przechowywane w specjalnych szafkach, znajdować się będzie w optymalnej temperaturze.

Szafki śniadaniowe są idealnym rozwiązaniem dla każdej ze szkół. Gwarantując uczniom miejsce, w którym mogą przechować swoje drugie śniadanie przez kilka godzin, zachęcamy ich w ten sposób do spożywania regularnych, zdrowych posiłków. Nie musimy obawiać się tego, że uczniowie zostawią w nich jedzenie zalegające przez kilka miesięcy. W razie konieczności, dyrekcja będzie dysponować dodatkowym kluczem, który pasuje do wszystkich zamków wybranego modelu.

W sklepie Lobby Meble dysponujemy nowoczesnymi szafkami śniadaniowymi. W ofercie dostępne są modele stojące i wiszące. Specjalne skośne daszki, ułatwiają utrzymanie ich w czystości, ponieważ nie osadza się na nich kurz. Szafki te oferujemy w wielu ciekawych, żywych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!