37 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-BiałejBielski 37 Rodzinny Rajd Rowerowy zbliża się wielkimi … kołami. Jak co roku, rajd propaguje zdrowy tryb życia oraz zwraca uwagę na ten wspaniały sport jakim jest kolarstwo. Jeżeli masz tylko ochotę i oczywiście rower, koniecznie dołącz do rajdu, którego trasa w tym roku będzie miała 28 kilometrów. Jako, że jest to rajd rodzinny, mile widziane są całe rodziny z dziećmi a także z babciami i dziadkami.

Trasa nie jest trudna, jest bowiem dostosowana do umiejętności wszystkich osób zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Choć jest to rajd, w którym wyłania się zwycięzce to nie o ściganie się tutaj przecież chodzi lecz o sam sport i miłą zabawę.

Rajd rozpocznie się 21 września jak zwykle z pod Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej. Trasa wiedzie do Starej Wsi gdzie odbędzie się półmetek a meta 37 Rajdu Rodzinnego będzie w Parku Rosta w Komorowicach.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w rajdzie proszeni są o zgłoszenie się w biurze raju w dniach 15-12 września 2014. Biuro znajduje się na ulicy Krasińskiego 5a. Wszelkich informacji dowiemy się także pod numerem telefonu tel. 33 822 05 29.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!