37 Rodzinny Rajd Rowerowy już 21 września

Brak komentarzy

37 Rodzinny Rajd Rowerowy w Bielsku-BiałejBielski 37 Rodzinny Rajd Rowerowy zbliża się wielkimi … kołami. Jak co roku, rajd propaguje zdrowy tryb życia oraz zwraca uwagę na ten wspaniały sport jakim jest kolarstwo. Jeżeli masz tylko ochotę i oczywiście rower, koniecznie dołącz do rajdu, którego trasa w tym roku będzie miała 28 kilometrów. Jako, że jest to rajd rodzinny, mile widziane są całe rodziny z dziećmi a także z babciami i dziadkami.

Trasa nie jest trudna, jest bowiem dostosowana do umiejętności wszystkich osób zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Choć jest to rajd, w którym wyłania się zwycięzce to nie o ściganie się tutaj przecież chodzi lecz o sam sport i miłą zabawę.

Rajd rozpocznie się 21 września jak zwykle z pod Placu Ratuszowego w Bielsku-Białej. Trasa wiedzie do Starej Wsi gdzie odbędzie się półmetek a meta 37 Rajdu Rodzinnego będzie w Parku Rosta w Komorowicach.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w rajdzie proszeni są o zgłoszenie się w biurze raju w dniach 15-12 września 2014. Biuro znajduje się na ulicy Krasińskiego 5a. Wszelkich informacji dowiemy się także pod numerem telefonu tel. 33 822 05 29.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!