Właściciele nieruchomości, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, muszą dbać o zainstalowanie zabezpieczeń określających granice ich posiadłości. Te parametry bezpieczeństwa mają postać najczęściej ogrodzeń i bram – co widać na mapie Bielska-Białej. Ponieważ bramy są punktem wejścia i wyjścia, należy poświęcić im należytą uwagę przy planowaniu parametrów bezpieczeństwa nieruchomości. Bramy nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale także przyczyniają się do ogólnej estetyki. Całe szczęście w Bielsku-Białej nie brakuje licznych producentów tego typu rozwiązań.

Kilku z nich to:

• Błahut Szymon. Konstrukcje stalowe, bramy przesuwne
• EKODAB – gabiony, siatki, ogrodzenia, bramy
• GRODZENIA BIELSKO BIAŁA JANUSZ PILORZ
• Gate Luk producent siatki ocynkowanej i powlekanej, słupki, podmurówki, panele

Zautomatyzowana brama przesuwna – dlaczego ta opcja?

Istnieją różne rodzaje bram, ale już utarło się, że niezawodne bramy skrzydłowe przesuwne są najlepszym wyborem. Jeśli chodzi o sposób działania tych bram, mogą one być ręczne lub automatyczne. Jak się okazuje, wśród Bielszczan bardziej popularna jest instalacja automatycznej bramy przesuwnej. Oto powody, dla których chętniej sięgamy po automaty.

#1 Są wygodne.

Zautomatyzowane bramy pozwalają ludziom wchodzić do nieruchomości bez konieczności wysiadania z samochodów, czego wymagają bramy ręczne. Daje im to wyraźną przewagę, szczególnie, gdy pada deszcz lub późno w nocy. Brama zamyka się automatycznie, dzięki czemu nie musisz pamiętać o zamknięciu bramy po wejściu.

#2 Są bezpieczniejsze.

Zautomatyzowane bramy, jak sama nazwa wskazuje, są wyposażone w automatyczne blokady, zintegrowane opcje bezpieczeństwa i inne funkcje zwiększające ochronę posiadłości. Ponadto rezygnacja z konieczności wysiadania z samochodu w celu otwarcia i zamknięcia bramy znacznie zmniejsza ryzyko, że coś się stanie, gdy jesteś poza samochodem, na przykład zostaniesz napadnięty lub że samochód zostanie skradziony.

#3 Zajmują mniej miejsca.

Zagospodarowanie terenu i pojemność parkingu nie stanowią już problemu, gdy decydujesz się na automatyzowane bramy przesuwne dla swojej nieruchomości. Ponieważ przesuwają się zamiast otwierać wewnątrz lub na zewnątrz, obszary wokół nich pozostają bez zmian, podobnie jak parkingi. Możesz użyć nawet miejsca tuż obok bramy przesuwnej według uznania, ponieważ podczas otwierania lub zamykania brana nie zajmie dużej powierzchni.

#4 Są bardziej funkcjonalne w pewnych warunkach.

Istnieją przypadki, w których automatyczne bramy są lepsze w zastosowaniu niż ręczne bramy skrzydłowe. Bramy przesuwne są lepsze szczególnie w przypadku bardzo szerokich wjazdów, zwłaszcza w obiektach przemysłowych lub komercyjnych, oraz w podjazdach o dużym nachyleniu.

#5 Są trwałe.

Projektowanie i produkcja tego typu bram odbywa się za pomocą precyzyjnej technologii. Jako takie są budowane z myślą o trwałości i funkcjonalności. Bramy przesuwne są zbudowane tak, aby wytrzymać wszelkie warunki pogodowe.

Większość Bielszczan nie może się mylić, dlatego jeśli Ty również zastanawiałeś się którą bramę wybrać – chyba w końcu masz odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!