Powoli, ale stale stają się integralną częścią świata kryptowalut. W wielu projektach są sposobem na nagrodzenie użytkowników za ich wsparcie i zaangażowanie w ich pomysły. Rzućmy okiem na to, jak działają airdropu i czym dokładnie są.

Co to jest Airdrop?


Airdropy mogą być trudne do zrozumienia. Ostatecznie są one bezpłatną dystrybucją tokena narzędziowego dla użytkowników, którzy śledzą projekt ICO. Jednak niektóre zrzuty mogą się zdarzyć, nawet jeśli w ogóle nie ma ICO. Krótko mówiąc, są narzędziem marketingowym zaprojektowanym w celu wzbudzenia emocji wokół projektu. Dystrybucja kryptowalut w zrzutach jest bezpłatna i możesz zdobyć te darmowe monety, siedząc w dowolnym miejscu na świecie – pod warunkiem że nie są uważane za papiery wartościowe w tej jurysdykcji.

Aby jednak otrzymać te tokeny zrzutu, musisz przejść proces Know Your Customer (KYC). Jest to część regulacji zapewniającej, że te tokeny zostaną rozdane legalnym podmiotom. Użytkownicy muszą podać adres portfela, aby otrzymać tokeny z projektu, a przeprowadzenie procesu KYC pomaga zweryfikować wszystkich użytkowników.

Teraz, gdy wiemy, co to jest  airdrop w kryptowalutach, dowiedzmy się, jak działają.

Jak działają Airdropy?

Airdropy to wspaniały sposób na uchwycenie i zachowanie wyobraźni i zainteresowania potencjalnych inwestorów, którzy w przeciwnym razie mogli powstrzymać się do uruchomienia na wczesnym etapie lub ICO. Każdego miesiąca na rynku można znaleźć dziesiątki świeżych ICO. Airdropy są używane przez pojawiające się, a także znane firmy w świecie kryptowaluty, aby odróżnić świeże tokeny od reszty.

Po co są Airdropy?

Start-upy (technologia finansowa) w segmencie kryptowaluty wykorzystują airdropy, aby:

  • promować swoje projekty
  • generować szum wśród potencjalnych inwestorów.

Osoby zainteresowane uzyskaniem darmowych airdropów powinny wykonać określone zadania przed kwalifikacjami. Zainteresowani użytkownicy są zobowiązani do wykonania przydzielonych zadań przed datą airdropa i podania adresu portfela, aby otrzymać kryptowalutę.

Jakie są więc zalety airdropów z kryptowaluty?

Na pewno to, że airdropy z kryptowaluty są niezwykle przydatne do generowania bardzo potrzebnego szumu na temat nowych ICO i projektów. Airdropy mogą mieć fundamentalne znaczenie dla ICO i projektów tokenów użytkowych, ponieważ pomagają im oferować dostęp do znacznie szerszej publiczności. Pomaga tym projektom w pozyskiwaniu nowych członków, współpracowników i użytkowników, co ostatecznie prowadzi do wysokiego poziomu zaangażowania w społeczności.

  • Społeczność kryptowalut ma udokumentowaną historię nagradzania inwestorów, którzy zobowiązują się do nowo wprowadzonych tokenów na wczesnym etapie. Nagrody prowadzą do większego biznesu i zaufania.
  • Sprzedawcy i promotorzy projektów związanych z kryptowalutami wykorzystują airdropy jako skuteczny sposób na generowanie potencjalnych klientów. Uzyskują szybki i łatwy dostęp do danych wielu potencjalnych inwestorów i osób fizycznych. Dane te mogą być przez nich wykorzystywane zgodnie z prawem, aby uzyskać efekt dźwigni w przyszłych kampaniach.
  • Więcej informacji znajdziesz tutaj: Freemo.pl

1 thought on “Airdropy i sposoby ich działania

  1. tylko gdzie potem sprzedać te darmowe kryptowaluty? z reguły dają ich tak mało, że ciężko je wymienić. W poradniku Binance widziałem, że darmowe krypto najlepiej wymienić na Binance Coin a następnie na bitcoina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!