krewPiłkarze TS Podbeskidzia na boisku od czasu do czasu “wypruwają z siebie flaki” w wiadomym celu: osiągnięcie zwycięstwa. Nadarza się świetna okazja aby także i kibice Bielskiej drużyny dali coś z siebie. Najlepiej coś organicznego. I nie chodzi tu o wulgarne okrzyki rodem z jaskini (wiem, wiem piłka nożna to sport dla prawdziwych mężczyzn), tylko o coś bardziej płynnego i cennego. Mianowicie chodzi o krew! I to twoją. Jeżeli nie jesteś akurat wampirem i masz wolne parę setek krwi, możesz oddać ją potrzebującym. Oczywiście nie za darmo! Żyjemy w świecie kapitalistów, w którym nie ma nic za darmo. Za oddanie własnej krwi, otrzymasz mój drogi bilet na mecz Podbeskidzie kontra Piast Gliwice, który odbędzie się 3 listopada o godzinie 18:00.

To świetna okazja dla osób, które nie mają anemii i pieniędzy oraz dla osób, które po prostu chcą zrobić coś dobrego dla innych.

Jeżeli chcesz oddać krew i otrzymać bilet na mecz, zamelduj się w tą niedzielę 19 października miedzy 11:00 a 17:00 w Galerii Sfera. Jeżeli nie chcemy po drodze mijać tysiąca sklepów galerii handlowej, która za pewne odpowiednio przygotuje się na to wydarzenie medialne, możemy od razu udać się na parking za Sferą. Tam będą czekać autobusy-krwiopijusy.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania mężczyzn:

  1. Czy będzie bolało oddanie krwi? – Tak będzie.
  2. Czy coś płacę dodatkowo za bilet? – Nie, płacisz tylko swoją krwią
  3. Czy muszę być na czczo? – Nie, można zjeść małą bułkę lub coś lekkiego

Więcej informacji o tym kto może a kto nie może oddać krwi znajduje się na stronie klubu, o tutaj.

Aha, dostaniesz też piłkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!