Pomoc drogowa to łatwy sposób, aby uzyskać wsparcie, gdy samochód nagle się zepsuje na drodze. Pomoc drogowa to forma ochrony, która pomaga w najmniej spodziewanym momencie. W praktyce oznacza to, że profesjonalna pomoc wymaga tylko jednego połączenia telefonicznego, gdy masz problemy z samochodem.

Pomoc drogowa obejmuje szereg różnych usług, w zależności od wybranego pakietu. Chociaż będą one różnić się między dostawcami, oto najczęstsze inkluzje, jakich można się spodziewać w pakietach bielskich dostawców pomocy drogowej.

Wymiana akumulatora

Akumulatory samochodowe mają irytujący zwyczaj zawodzenia w najbardziej niewygodnych chwilach. Kiedy zadzwonisz po pomoc drogową, sprawdzą, czy potrzebujesz rozruchu lub wymiany akumulatora. Zazwyczaj akumulator zastępczy można włożyć i zainstalować w miejscu, w którym się zepsuł poprzedni – zwykle będziesz musiał zapłacić za nowy, ale sama wymiana jest już objęta przez pomoc drogową.

pomoc drogowa S8

Holowanie

Pomoc drogowa jest niezwykle przydatna, gdy trzeba holować samochód. Limit długości holowania jest ograniczony, więc sprawdź szczegóły polisy, zanim ją podpiszesz.

Mechaniczne awarie

Niegdyś mogliśmy wykonać sporą liczbę prac DIY w pojeździe, gdy się zepsuł. Dzisiejsze bardziej złożone układy silnika i skomplikowana elektronika sprawiają, że często lepiej jest wezwać specjalistę do oceny problemu.

Możesz potrzebować pomocy w wymianie opony z powodu:

  • bezpieczeństwa,
  • fizycznej niezdolności,
  • braku doświadczenia

Technicy pomocy drogowej będą mieli okazję przyjrzeć się twojemu samochodowi i, o ile to możliwe, dokonać drobnych napraw. Mogą oni pomóc w uruchomieniu pojazdu, wymianie bezpieczników, naprawie uszkodzonych złączek węża, zamontowaniu nowego paska napędowego i wykonaniu innych podstawowych napraw. Jeśli problem jest poważniejszy, zorganizują holowanie.

Pomoc przy „złapaniu gumy”

Istnieją różne sytuacje, w których możesz potrzebować pomocy, w tym by wymienić oponę. Mogą to być jak wyżej przyczyny bezpieczeństwa, niezdolność fizyczna lub brak doświadczenia. Pomoc drogowa zazwyczaj obejmuje wymianę opon w przypadku złapania gumy.

Awaryjne dostarczanie paliwa

Jeśli skończy Ci się paliwo, Pomoc drogowa może zwykle dostarczyć wystarczającą ilość paliwa, abyś mógł dotrzeć do najbliższej stacji benzynowej (przynajmniej). Zazwyczaj jest to limit pieniężny na dostarczoną kwotę (na przykład 100 zł).

Ślusarz

Ta usługa została zaprojektowana po to, aby pomóc Ci, gdy klucz samochodowy zostanie skradziony, zagubiony lub zablokowany w samochodzie.

Inne usługi

Wymienione powyżej usługi są najczęstszymi produktami oferowanymi przez bielską pomocą drogową. Mogą być oferowane dodatkowe usługi w odniesieniu do przyczep, przyczep kempingowych i innych sytuacji.

Wielu dostawców będzie również udostępniać infolinię techniczną w ramach ochrony ubezpieczeniowej, abyś mógł uzyskać pomoc eksperta, który pomoże ci ustalić, co może być nie tak z samochodem i jakie są twoje opcje. Wielu dostawców oferuje infolinię techniczną w ramach pomocy drogowej – upewnij się, że Twoja pomoc drogowa jest wśród nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!