W tym roku zieleń była najpopularniejszym kolorem w projektach bielskich wnętrz – zdaniem ekspertów. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio coraz częściej pojawiają się problemy środowiskowe, a wszyscy pragną być związani z naturą. Jednak w 2019 roku zamiast pomalowanych na zielono ścian możemy spodziewać się dużo więcej zieleni w postaci:

1. Roślin – możesz spodziewać się roślin w każdym pokoju w domu – w tym nawet pod prysznicem!
2. Wystrój podkreślający naturę – poduszki z liśćmi palmowymi, kołdry na łóżka z motywami winorośli i oprawione wizerunki liści i tym podobne dodatki.
3. Roślinne wykładziny ścienne – jest to ciągły trend z poprzednich lat, jednak sądzimy, że w 2019 roku możemy częściej widzieć zielone ściany w ramach większej liczby przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.

Inne nadchodzące wnętrzarskie trendy

Akcesoria w stylu vintage

Niektórzy Bielszczanie mają już tak zautomatyzowane domy, że można kontrolować je za pomocą telefonów, ale inni wykazują duże zainteresowanie wykorzystaniem akcesoriów inspirowanych stylem vintage. Przedmioty takie jak toaletki, lustra, meble, a nawet oprawy oświetleniowe będą podbijać bielskie wnętrza w nadchodzącym roku.

Ciemniejsze i mieszane wykończenia

Odpoczywając od wszystkich białych wnętrz, w tym roku możemy spodziewać się ciemniejszych i mieszanych wykończeń w łazienkach i kuchniach. Niektóre z modnych kolorów będą zawierały naturalne neutralne odcienie (dąb, węgiel drzewny i szałwia), egzotyczne odcienie (żółty, pomarańczowy i jasne odcienie zieleni), odważne kolory (takie jak granatowy, fioletowy i czerwony) i wreszcie, ciemne kolory takie jak szary i czarny.

Istotnym tematem w dekoracji na rok 2019 będzie stworzenie przestrzeni aspiracyjnych. Na każde pomieszczenie wpływ ma emocja, z którą łączy się klient. Wybrane projekty będą odzwierciedlać postawy jednostki, co oznacza odejście od konwencjonalnego projektu i eksploracja przestrzeni tak indywidualnych, jak klient.

Popularne kolory i wzory

Każdego roku można znaleźć informacje na temat tego jaki kolor będzie najpopularniejszy w danym roku, co ma wpływ na wybór projektantów. W tym roku był to fiolet, natomiast 2019 wydaje się iść w tonalne czerwienie, turkus, różowy, ciemne kolory, takie jak granatowo-czarny, a także brązowy i beżowy – są uważane za te, które będą w Bielsku popularne w nadchodzącym roku.

https://www.nanolazienki.pl/Kabiny-prysznicowe-c14Jeśli chodzi o wzory, możemy spodziewać się bardziej odważnych wydruków, kwiatów i mieszania wzorów w pomieszczeniu. W ciągu ostatnich kilku lat wszyscy mogliśmy też oglądać ananasy, kaktusy, arbuzy i inne owoce w różnych motywach w domu – przeprojektowane i drukowane na poduszkach, obrazach, zasłonach prysznicowych, a w niektórych przypadkach nawet na dywanach. Ciekawe co zgotuje nam 2019 rok w tej kwestii? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o tym wcześniej niż wszyscy i być wnętrzarskim trendsetterem – ta strona https://visoodesign.pl może CI w tym naprawdę bardzo mocno pomóc. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i wejdź modnie w 2019 rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!