Bielsko-Biała to wyjątkowe, pięknie położone miasto, otoczone górami, na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych. Bielsko-Biała jest nie tylko stolicą regionu Beskidu, ale także ważnym ośrodkiem turystycznym. Jest to miasto, w którym można znaleźć urocze XIX-wieczne budynki secesyjnie naprzemienne z zielonymi placami i parkami.

Bielszczanie kochają swoje miasto, a wielu przejezdnych wraca tu niezmiennie, by w końcu osiąść na stałe. Piękno Bielska-Białej z dawnych lat zachowało się na wielu starych fotografiach, a te dzisiaj mogą być znakomicie wykorzystywane jako inspiracja do oryginalnego prezentu – foto prezentu – dla wielbiciela tego miasta, bądź osoby którą chcemy zachęcić do przyjazdu w te strony. Druk cyfrowy stworzył aktualnie ogromne możliwości wykorzystania nawet starszych fotografii w nowej formie. Przyjrzyjmy się zatem kilku oryginalnym pomysłom na wspaniałe upominki w bielskim klimacie.

Dlaczego Bielsko i prezenty?

Spersonalizowane prezenty z tematem zdjęcia Bielska-Białej za dawnych czasów to doskonały sposób na miły podarek dla kogoś z rodziny, uświetnienie przyjaźni lub świętowanie rocznicy (szczególnie jeśli uczucie narodziły się np. na Bielskiej Starówce). Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś specjalnego, co chciałbyś powiesić w domu, postawić na biurku, postawić przy łóżku lub dać komuś kogo masz w sercu, takie wyjątkowe prezenty jak zdjęcia wielkoformatowe Szczecin czy kubki z pejzażem Bielska są znakomitym rozwiązaniem. Poza tym to prezenty proste i niedrogie, ale nie śmierdzą lenistwem jak karta upominkowa. Są ładne i osoby, które otrzymają taki upominek  na pewno powitają go uśmiechem od ucha do ucha, wiedząc, że jest to spersonalizowane właśnie dla nich.

Przykładowe pomysły na wykorzystanie starych bielskich fotografii na prezent:

  • książki fotograficzne,
  • grafika ścienna,
  • karty świąteczne,
  • fotoalbumy.

Poza tradycyjnymi drukowanymi zdjęciami, można nawet w ten sposób tworzyć naklejki ścienne, przyciski, magnesy i ozdoby podczas korzystania z najcenniejszych wspomnień jakie miały miejsce w tym pięknym mieście. Możesz wybrać wiele różnych szablonów, aby dopasować je do okazji. Jeśli chcesz stworzyć idealny, niestandardowy prezent świąteczny, tez będzie to super rozwiązanie – szczególnie jeśli znajdziesz zdjęcie bielskiej starówki spowitej śniegiem.

Tak z łatwością na prezent można tworzyć książki fotograficzne i dostosować kalendarze. Dzięki temu możesz zrezygnować z tradycyjnych albumów fotograficznych i tworzyć książki fotograficzne, które umożliwiają umieszczenie innej fotografii z Bielska-Białej na każdej stronie. Możesz również tworzyć ciekawe prezenty, takie jak książki kucharskie szlakiem bielskich restauracji i książki z fotografią dla fanów tego miasta. Jeśli jesteś grafikiem, możesz w ten sposób robić jeszcze bardziej niesamowite zdjęcia swojej rodzinie i znajomym! Ceny są dość przystępne, ale rosną w górę w zależności od wymiarów książki i liczby stron czy też poziomu skomplikowania gadżetu ze zdjęciem, jaki planujesz. Powodzenia!

1 thought on “Bielsko-Biała na starych fotografiach – jak mile zaskoczyć oryginalnym prezentem?

  1. Czy usbprezent to fajny pomysł na upominek dla kogoś, kto nie może żyć bez komputerów i wirtualnego świata? Szukam jakiejś inspiracji, ale wiadomo, że nie kupię żadnego drogiego gadżetu czy gry za kilka stów. Wydaje mi się, że ciekawy i fajny w kształcie pendrive będzie całkiem sprawdzonym pomysłem? Co o tym myślicie? Jakie najbardziej nietypowe pamięci USB widzieliście do tej pory. I jak w ogóle wybierać pamięć USB, aby była funkcjonalna naprawdę służyła przez długi czas?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!