Wysoko rozwinięta technologia oferuje dostęp do rozwiązań, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na jakość naszego życia. Efekty tego odczuli między innymi Bielszczanie, którzy teraz nie potrafią sobie wyobrazić życia bez nowinek technologicznych. Które w szczególności polecają? Sprawdzamy!

Nawigacja samochodowa

Absolutnym hitem okazała się nawigacja samochodowa, z której Bielszczanie korzystają nie tylko w dalekich podróżach, ale także w codziennym życiu. Najprostsze modele nawigacji oferują przede wszystkim dostęp do map Polski, które trzeba co jakiś czas aktualizować. Bardziej nowoczesne rozwiązania zapewniają dostęp do map całego świata, które są na automatyczne aktualizowane. Nie dość, że nie pobłądzimy i szybko dotrzemy do celu, to jeszcze unikniemy korków i robót drogowych. Dobra nawigacja samochodowa na bieżąco zbiera informacje z dróg i generuje raporty o utrudnieniach na drogach oraz ustala najlepszą trasę, która pozwoli tego uniknąć. To bardzo przydatne urządzenie, więc Bielszczanie chętnie z niego korzystają i polecają go z czystym sumieniem. Nawigacja samochodowa działa szybko, oferuje szczegółowe mapy i wskazuje punkty POI.

Smartfony i tablety

Bielszczanie, w szczególności studenci zachwalają też jakość dostępnych smartfonów i tabletów. Cechuje je wytrzymałość, wydajność oraz ciekawy design. Niektórzy pewnie sądzą, że studenci wykorzystują te dwa urządzenia do zabawy. Nic bardziej mylnego, bo to rozwiązania, które przede wszystkim pomagają im w nauce. Zarówno z pozycji smartfona, jak i tabletu można robić notatki, zbierać potrzebne informacje z sieci, a także wykonywać prace na zaliczenia. Wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie aplikacje, by swoje niepozorne urządzenie zamienić też w organizer. Szybko zanotujemy daty kluczowych egzaminów, a gdy będzie zbliżał się ich termin, dostaniemy o tym stosowne powiadomienie.

Smartwatche

Innym, również bardzo lubianym przez Bielszczan gadżetem jest inteligentny zegarek. Co ma w sobie wyjątkowego, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim zawsze można mieć przy sobie, w podróży, w drodze do pracy, na siłowni, na spotkaniu. Jest o wiele wygodniejszy od smartfona i również daje dostęp do zaawansowanych funkcji. Za jego pomocą odbierać, czytać i odpowiadać na wiadomości SMS, e-mailowe lub te z komunikatorów internetowych i to bez potrzeby wyciągania z kieszeni telefonu. Co więcej, smartwatch pozwala nam tworzyć notatki głosowe, przypomnienia oraz przeglądać strony internetowe. To coś więcej niż zaawansowany technologicznie zegarek to cudowny gadżet, który ułatwia codzienne życie.

Okulary VR

Okulary VR cieszą się zainteresowaniem głównie wśród miłośników gier oraz filmów, którzy lubią przenosić się do świata swoich ulubionych postaci. Wśród Bielszczan takich osób jest bardzo dużo, dlatego dla nich okulary VR to podstawa. Do ich podstawowych funkcji należy oglądanie trójwymiarowego obrazu. Jednak najnowsze modele oferują o wiele więcej, wyposażone są w szereg czujników, a wśród nich akcelerometry, żyroskopy, magnetometry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!