Spójrzmy prawdzie w oczy – żaden cud nie da ci rozjaśnionej skóry w jedną noc. Wymaga odpowiedniej opieki i zaangażowania. Warstwy makijażu nie dają Ci poczucia, że masz naturalnie piękną skórę. A zabieg w którym bierze udział tlen pomaga Ci to osiągnąć. Czym właściwie jest infuzja tlenowa sprzęt i co ona robi? Aby poznać zalety infuzji tlenowej, czytaj dalej!

Czym jest infuzja tlenowa?

Zabieg ten ma na celu odżywienie skóry i pobudzenie wzrostu kolagenu. Obejmuje zastosowanie urządzenia, które jest używana do rozpylania wysoko skoncentrowanych cząsteczek tlenu bezpośrednio do naskórka (zewnętrznej warstwy skóry). Tlen nałożony na twarz i szyję zawiera:

  • witaminy
  • minerały
  • niezbędne składniki odżywcze
  • ekstrakty roślinne

Liczne gwiazdy, w tym Madonna, przysięgają że dzięki tej technice mają gładszą i grubszą skórę.

Jakie korzyści dokładanie przynosi inwazja tlenowa?

Nasze komórki potrzebują tlenu, aby pozostać zdrowym i odżywionym. Inwazja tlenowa dostarcza tlen do najgłębszych warstw skóry i sprawia, że skóra promienieje. Oto niektóre z zalet.

1. Zwiększa produkcję kolagenu

Kolagen to białko, które sprawia, że ​​komórki sklejają się ze sobą, zapewniając skórze siłę i elastyczność. Gdy kolagen słabnie (z wiekiem), pojawiają się zmarszczki. Jedną z największych zalet infuzji tlenowej jest wzmocnienie kolagenu, które nadaje skórze, dzięki czemu staje się ona jędrna i redukuje drobne linie i zmarszczki.

2. Odtruwa skórę

Infuzja tlenowa pomaga skórze wykorzystywać tlen oraz składniki odżywcze i witaminy w niej zawarte. Wzmacnia to proces detoksykacji skóry, niweluje skutki zanieczyszczenia, nasłonecznienia i wahań diety, a także pomaga w naprawie i regeneracji komórek skóry.

3. Przyspiesza rotację komórek

Nasze komórki skóry mają ograniczony czas życia. Umierają, a nowe komórki zastępują je. Tlen ma kluczowe znaczenie dla regeneracji komórek. Zwiększa tempo wzrostu nowych komórek, co z kolei pomaga w gojeniu się blizn (od trądziku). Infuzja tlenowa daje dodatkową dawkę tlenu do komórek skóry, co pomaga w szybszej wymianie komórek.

4. Brak bolesnych skutków ubocznych

Ten proces jest wyjątkowo delikatny dla skóry i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, zaczerwienienie, obrzęk, kłucie i uczucie pieczenia. Nadaje się dla osób o wrażliwej skórze i osób, które chcą uniknąć zabiegów kosmetycznych.

5. Nawilża skórę

Stała ekspozycja na słońce, kurz i zanieczyszczenia pozbawia skórę naturalnej wilgotności. To sprawia, że ​​jest niezwykle suchy i martwy. A jeśli masz suchą skórę, te problemy mogą pogorszyć twoją skórę. Infuzja tlenowa głęboko nawilża skórę, przywracając jej równowagę pH i chroniąc ją przed uszkodzeniami słonecznymi.

6. Sprawia, że ​​Twoja skóra jest super promienna!

Twarz usuwa wszystkie zanieczyszczenia z naskórka (wierzchnia warstwa skóry), zwiększając zawartość tlenu. Usuwa również martwe komórki z górnej warstwy, otwiera zatkane pory i wydobywa naturalny rumieniec na policzkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!