W Bielsku- Białej zdecydowanie nie brakuje zdolnych architektów i projektantów nieruchomości. Poniżej kilka zdań na temat wybranych, których warto rozważyć planując wybudowanie domu czy też nieruchomości komercyjnej. Warto dowiedzieć się, co te ciekawe biura projektowe na Podbeskidziu mają do zaoferowania i dlaczego nie trzeba szukać dalej, bo wszystko co najważniejsze znajduje się na rodzimej ziemi.

Studio Atrium

Studio Atrium to miejsce na mapie bielska oferujące projekty architektoniczne oraz projektowanie wnętrz dla domów jednorodzinnych lub apartamentów. W przypadku można zamówić i nich indywidualne bądź gotowe, wybrane pomieszczenia. Cena za projekt zależy od wielkości przestrzeni przeznaczonej na projekt – nie jest wygórowana, ale zawsze zachwyca. Przed podjęciem decyzji można też w studiu zamówić próbkę, by wiedzieć w czym i jak się specjalizują. Zajmują się szeroko pojętym projektowanie wnętrz ale nie ukrywają, że ich specjalnością jest także wymiarowanie oraz projektowanie urządzeń elektrycznych. Podejmują się także zleceń – projektów
wnętrz dla działalności gospodarczej.

Projekt DOM

Projekt DOM podkreśla, że wymiar architektoniczny ma kluczowe znaczenie dla ich oferty usług. Na kanwie tegooferują kompleksowe usługi architektoniczno-planistyczne, w tym planowanie główne, programowanie, przygotowanie dokumentacji projektowej, projektowanie wnętrz i kompletne projekty w całym środowisku zabudowanym i to zarówno po stronie osób prywatnych, jak i firm. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ta bielska firma posiada silną tradycję tworzenia innowacyjnych i wysokiej jakości wzorów nowych obiektów, jest chętna do podejmowania zadań związanych z przywróceniem do czasów świetności znaczących zabytków i renowacji istniejących struktur, ale równie chętnie podejmuje się projektowania wydajnych i funkcjonalnych obiektów produkcyjnych, dystrybucyjnych i magazynowych. Na pewno w ofercie tego biura projektowego można spotkać różnorodne rodzaje typów budynków i ich rozmiary.

Abakon projekty i budowa domów

Sukces tego biura projektowego opiera się na podejściu do architektury obejmującym wszystkie dyscypliny i wiedzę z dziedziny nie tylko architektury, ale też inżynierii i planowania. Przed każdym podejmowanym projektem obiecują klientom zaspokojenie złożonych potrzeb projektowych i planistycznych, zależy im na połączeniu wiedzy i zrozumienia dużych obrazów, co nieuchwytnie prowadzi ich do nadrzędnych rozwiązań, które to właśnie zaspokoją wysokie wymagania ich klienteli. Podkreślają, iż ich praca jest wynikiem opieki, zrozumienia i wyobraźni. Pracując z klientami bardzo starannie nad każdym projektem, starają się maksymalnie zapewnić znakomite udogodnienia. Patrzą na koszty, ale także na to, by wszystko co stworzą było funkcjonalne i trwałe.

Inne biura projektowe w Bielsku-Białej godne rozważenia to ARCHON, bądź też pracownia projektowa AMAKO. Jednak aby przekonać się o ich kreatywnych, zachwycających rozwiązaniach, jak również profesjonalizmie najlepiej zajrzeć na strony, gdzie są prezentowane prace i można poczytać rekomendacje.

Listę biur projektowych dostarczył nam portal Dominium.pl – nieruchomości Kraków

1 thought on “Biura projektowe w Bielsku-Białej – czym Cię zachwycą?

  1. Ale piękne! Szukam teraz, czy kredyt mi się będzie opłacał. długo to zajmuje, ale wsparcie agenta było nieocenione. No zobaczymy. Mój dom to będzie perełka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!