Bramy przemysłowe segmentowe stanowią grupę rozwiązań dla wszelkiego typu przemysłu oraz magazynów i hal magazynowych gdzie bramy segmentowe są intensywnie użytkowane oraz mają nietypowe czasem bardzo duże rozmiary. Bramy naszego producenta czyli ALUTECH charakteryzuje bardzo dobra izolacja cieplna wykonana ze specjalnej pianki oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji na uderzenia oraz na podmuchy wiatru. Dużą wagę przywiązujemy do tego, żeby wygląd był nowoczesny i ponadczasowy łatwy do dopasowania do każdej elewacji. Dlatego oferujemy różnego typu przeszklenia, drzwi wewnętrzne, tłoczenia i kolory oraz faktury. Oprócz samej sprzedaży oferujemy profesjonalne doradztwo odnośnie kwestii doboru i montażu bramy, a jako certyfikowany dystrybutor automatyki BFT i FAAC możemy zapewnić nietypowe rozwiązania dopasowane do każdego obiektu. Współpraca z nami to:

  • szybki czas realizacji
  • bardzo dobre warunki gwarancyjne
  • profesjonalni instalatorzy

Gdzie można zastosować bramy przemysłowe segmentowe

To co wyróżnia naszej produkcji to fakt że segmentowe bramy przemysłowe , mają budowę segmentową i są to rozwiązania przystosowane do bardzo intensywnej pracy czyli ciągłych cykli otwierania i zamykania. Do najważniejszych elementów montażowych bramy należny sprężyna, której jakość świadczy o bezawaryjności pracy bramy. Oferowane przez Anga Handel bramy Alutech są obliczone na 25 500 cykli otwierania i zamykania. Ważne jest to, że podczas użytkowania bramy jest ona serwisowana przez naszą firmę i jeśli zachodzi taka potrzeba sprężyna zostaje wymieniona, ponieważ ten element nie podlega regeneracji. Od tego ile lat wytrzymają podzespoły zależy intensywność oraz warunki wilgotności i temperatury użytkowania bramy. Oto kluczowe fakty , które świadczą o tym że nasze bramy przemysłowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie.

  1. 40 mm oraz 45 mm – grubości paneli do wyboru;
  2. współczynnik przenikalności cieplnej na bardzo dobrym poziomie— 1,05 m2 ° C / W;
  3. Elementy są wykonane ze stali nierdzewnej głównie zawiasy środkowe oraz wsporniki rolkowe;
  4. Europejskie normy bezpieczeństwa, potwierdzone badaniami i testami;
  5. 25 500 cykli otwarcia i zamykania dla sprężyny, gdzie cykl to „podnoszenie-opuszczenie”;
  6. możliwy nietypowy a nawet bardzo duży wymiar bramy — 7000 × 6500 mm.
  7. wytrzymałość na zderzenia oraz podmuchy wiatru porównywalna do ściany z cegły o grubości 64 cm

Dwie grupy bram przemysłowych segmentowych

Dla zwiększenia swobody zakupu wprowadziliśmy dwie serie bram praktyczna brama z paneli warstwowych o grubości 40 mm i częściami ze stali ocynkowanej to seria ProTrend. W tej serii oferujemy bramy w atrakcyjnej cenie, zaprojektowane i wykonane specjalnie dla intensywnego użytkowania na obiektach przemysłowych, halach magazynowych itp. Bramy tego typu gwarantują bezpieczne użytkowanie przez długi czas bez konieczności serwisowania. Wszystkie układy bezpieczeństwa są zawarte w standardowym zestawie bez żadnych dodatkowych kosztów ani konieczności dodatkowego serwisowania. Sprężyny, które są kluczową częścią działania bramy Pro Trend z obliczone na 25 400 cykli. Do tego dochodzi wytrzymała konstrukcja która sprzyja długiemu okresowi użytkowania bez przestojów. ProTrend to seria która daję gwarancje bezpieczeństwa i rozsądna cenę. Druga seria wyposażona jest w ciepłe, niezawodne i wytrzymałe bramy z paneli warstwowych o grubości aż 45 mm. Tego typu rozwiązania gwarantują wspaniałą izolację cieplną obiektu gdzie są założone. Bramy ProPlus to nasza druga seria i tego typu rozwiązania mogą być zamontowane w regionach z zimnym klimatem, w tym w regionach Dalekiej Północy gdzie są długo utrzymujące się temperatury ujemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!