Coraz więcej Bielszczan oświadcza się w restauracjach! Też chcesz?

Brak komentarzy

Jest coś wyjątkowego w zaręczynach podczas romantycznej kolacji. Ale jeśli zastanawiasz się, jak oświadczyć w restauracji, wiedz, że jest to dobry (i zły) sposób na zrobienie tego – o czym przekonało się już wielu Bielszczan.

Nasz ekspert – Jan Krupierz jest uważany za “guru zaręczynowego” w restauracji z fondue, gdzie w blasku świec już tysiące ludzi się zaręczyło. Jako wspólnik zarządzający restauracją zorganizował ponad 300 takich spotkań, a jego wskaźnik sukcesu jest niemal idealny. Poniżej kilka wskazówek, które przekazał nam, abyś i Ty wiedział jak można się oświadczyć – bez względu czy chodzi o jedną z bielskich kawiarenek, czy jest to restauracja w Zakopanem czy gdziekolwiek indziej.

1. Wybierz restaurację, która jest wyjątkowa dla twojego związku.

Nie możesz pomylić się – jeśli wybierz miejsce, które dyktuje Ci serce. Może to być miejsce, w którym miałeś pierwszą randkę, a może właśnie tam powiedziałeś “Kocham cię”.

Nawet McDonald może być miejscem, jeśli to właśnie tam przeżyliście tą specjalną, wyjątkową randkę – nie musisz wydawać setek złotych, żeby się zaręczyć. Jeśli jesteś typowym narzeczonym, personel może być w stanie przygotować coś specjalnego np. nasz ekspert dla jednej pary postarał się o jeden z bardziej sprytnych sposobów oświadczyn. Pewien młokos nie oświadczył się swojej dziewczynie podczas kolacji – ale kiedy wyszli z restauracji, przyjaciele pary czekali na balkonie powyżej, aby świętować, kiedy to właśnie tam zadał to najważniejsze pytanie.

2. Zorganizuj to wcześniej

Zadzwoń i powiedz: „rozważam zaręczyny w waszej restauracji” powiedział Janek. Pracownicy będą chcieli porozmawiać o tym, co masz na myśli, czy jadłeś już u nich kiedyś kolację i jaki rodzaj atmosfery chciałbyś mieć (zabawna lub romantyczna i podniosła?).

3. Poproś o pomoc pracowników.

Jeśli nie wiesz, co chcesz zrobić, personel prawdopodobnie będzie miał kilka dobrych pomysłów na oświadczyny, a także kilka pomocnych wskazówek. W każdej restauracji jest dobry moment, aby to zrobić i upewnij się, że wiesz, kiedy to nastąpi.

„Byłbyś zaskoczony, jak wiele osób po prostu się pojawi, dostanie stół, a następnie zdaje pytanie” powiedział Jan. Większość restauracji byłaby dumna z tego, że stworzy bardzo miły wieczór dla ludzi [planujących] jedną z największych imprez w ich życiu.

4. Zdecyduj, kiedy chcesz zadać pytanie.

Czekanie do końca posiłku jest klasyczne. Z drugiej strony, kiedy robisz to na końcu, musisz jakoś wytrzymać podczas całego posiłku. Jan jest przekonany, że oświadczyny bliżej początku posiłku mogłyby być lepse – w ten sposób obaj ludzie mogą cieszyć się tą okazją.

„Robiąc to na początku, robisz to, że kolacja staje się bardzo uroczysta”, Jan dodał „Możesz odpocząć, zrelaksować się i zjeść bardzo miły, wyjątkowy posiłek”

5. Jeśli ukrywasz pierścień, zwróć uwagę – gdzie!

Jan przypomniał sobie, jak słyszał o jednym mężczyźnie, który położył pierścień na deserowym talerzu. Jego dziewczyna wybrała smakołyk, zanurzyła go w czekoladowym fondue i mocno ugryzła. Zamiast romantycznej kolacji – była wizyta u dentysty…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!