Upominki reklamowe to innowacyjny i zabawny sposób na zwiększenie świadomości marki i lojalności klientów. Ale wybór odpowiedniego towaru może być przytłaczający, ponieważ wybór produktu jest zbyt duży na rynku. Czy powinieneś wybrać długopis z logo, torbę czy może kubek? Podczas gdy wszystkie te elementy mogą być oznakowane twoim logo, długopisy mogą się zgubić, torby są wyrzucane, a kubki mogą się popsuć, a promocyjny pendrive może być używana wielokrotnie.

Reklamowe pendrive’y są niezwykle popularne, ponieważ są tak łatwe w użyciu. Są również:

  • małe,
  • mobilne,
  • dostępne w różnych stylach i kolorach.

Praktyczny i wygodny charakter promocyjnego USB oznacza, że ​​regularne korzystanie z niego zapewnia wielokrotny kontakt z Twoją marką, utrzymując nazwę Twojej firmy na pierwszym planie w oczach klientów.

Można go również łatwo przekształcić w element do noszenia, łącząc go z drukowaną smyczą lub breloczkiem, co ułatwia korzystanie z niego podczas konferencji i wydarzeń. Ale co najważniejsze, jest to przydatne narzędzie do przechowywania i przesyłania danych przez klientów. Większość badań sugeruje, że im bardziej przydatny jest prezent promocyjny, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostanie on wykorzystany i przyniesie wymagane rezultaty. Inwestowanie w namacalny, funkcjonalny produkt zmniejsza ryzyko marnowania budżetu na cienkie, wyrzucane przedmioty, które łatwo można zapomnieć. Nic dziwnego, że wysokiej jakości oferta pendrive’ów reklamowych, jakie daje Agencja Reklamowa PrintMar cieszy się tak dużą popularnością!

Promocyjne pendrive’y i ich zalety

Inną zaletą korzystania z USB jest możliwość załadowania na nie najnowszej broszury, prezentacji lub cennika, zanim przekażesz je klientom, oszczędzając czas i pieniądze na kosztach drukowania. Zmiany w dokumentach w ostatniej chwili nie muszą powodować dodatkowego stresu możesz po – prostu zastąpić plik zamiast drukować go od nowa.

Promocyjne dyski USB zawierają wstępnie załadowane dane. Jeśli masz do czynienia z ostatecznym terminem, możesz skorzystać z naszej usługi ekspresowej i otrzymać dyski w ciągu 3-5 dni lub nawet 24 godzin (tylko wybrane style). Możesz również sparować dysk z pudełkiem upominkowym USB, aby naprawdę wywrzeć wpływ na klientów i zapewnić bezpieczne miejsce do przechowywania danych, aby zapobiec ich utracie, co jest szczególnie ważne, jeśli dysk zawiera poufne informacje.

Wydrukuj swoje logo na wszechstronnym i zawsze popularnym urządzeniu Twister pendrive z ruchomym klipsem. Lub skorzystaj z dużego obszaru drukowania USB w wyglądzie karty kredytowej, aby oddać należną reklamę swojej marce, drukując informacje o niej od krawędzi do krawędzi w pełnym kolorze lub stwórz grafikę odzwierciedlającą Twoją wizytówkę. Jeśli chcesz czegoś naprawdę wyjątkowego, możesz wybrać niestandardowy USB dysk, który można całkowicie dostosować do pomysłu jaki masz na projekt.

Dzięki dostępnej na rynku szerokiej gamie stylów USB dostępnych w różnych materiałach i kolorach, możesz z pewnością znaleźć ten odpowiedni dla swojej marki i budżetu. Wiele z dostępnych stylów można również dopasować do kolorów korporacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!