Jeśli tradycyjne spersonalizowane pióra nie są w Twoim stylu, nie bój się. Znajdziesz dzisiaj na rynku naprawdę wyjątkowe długopisy reklamowe, które powalą Twoich klientów na kolana! Długopisy z nadrukiem, takie jak https://businessgifts.pl/dlugopisy-z-nadrukiem to najlepsze narzędzie promocyjne – pozwalają wydrukować szczegółowe informacje lub reklamę na ich reprezentacyjnej powierzchni w niemal dowolnym kolorze.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoi klienci spędzą dużo czasu, patrząc na ten długopis, rozważ taką reklamę. Te długopisy mają tak zacne wykonanie, iż z całą pewnością przyciągają uwagę. Niejedno pióro jest tak zajmujące, że użytkownik może po prostu zapomnieć, że powinien nim pisać!

Markowe długopisy są popularnym wyborem, ponieważ są przydatne na niemal każdym wydarzeniu. Jeśli planujesz konferencję, twoje markowe długopisy zapewnią, że uczestnicy będą mieli coś do zrobienia notatek. Na targach długopisy też się sprawdzą bo są:

  • łatwe do przenoszenia,
  • niedrogie do rozdawania
  • i na pewno się przydadzą.

Mając je w swoim biurze długopisy promocyjne – możesz mieć pewność, że są tym, czego potrzebujesz, aby wywrzeć wrażenie na nowych klientach. Daj im w rękę markowy długopis, aby mogli podpisać ważną umowę, a Ty możesz przy okazji zachęcić ich do zachowania przyborów do pisania.

Znajdź styl, który Ci się podoba, a w możesz też zamówić te długopisy hurtem, aby zawsze były pod ręką. Markowe długopisy można łatwo dostosować do potrzeb Twojej firmy. Niektóre dostępne na rynku długopisy są dostarczane z sitodrukiem lub grawerowaniem laserowym w zależności od produktu. Możesz użyć jednego koloru lub zamówić druk wielokolorowy na swoim produkcie. Jeśli masz na myśli konkretny styl lub projekt, zadzwoń do przedstawicieli handlowych wybranego producenta, a na pewno chętnie przeprowadzą Cię przez proces projektowania jedynego w swoim rodzaju długopisu promocyjnego.

Czy warto?

Chociaż niestandardowe długopisy są również czymś, co mogą mieć twoi konkurenci, dobry producent takich gadżetów reklamowych pomoże Ci wyróżnić się w każdym otoczeniu i wywrzeć duże wrażenie na twoich klientach.

Plastikowe długopisy z nadrukowanym logo są jednym z klasycznych artykułów promocyjnych. Dostępne w setkach stylów i kolorów promocyjne długopisy plastikowe są prawie nie do pobicia, jeśli chodzi o zapewnienie przydatnego osobistego prezentu bez obciążania budżetu. Znakomita większość dostępnych stylów plastikowych piór ma wkłady do długopisów i chociaż standardowy kolor atramentu to czarny, w niektórych modelach na życzenie dostępny jest niebieski atrament. Etui z nadrukowanym logo często poprawia wygląd plastikowego pióra poprzez prawidłowe zastosowanie brandingu.

Specjalnie zaprojektowane długopisy plastikowe do samodzielnego użytku, to coś, co może wyróżnić Twoją markę i stać się tak samo częścią Twojej marki, jak tradycyjne logo i slogany. Widoczne na rynku produkty stanowią tylko niewielką część całkowitej dostępnej oferty promocyjnych długopisów plastikowych. Jeśli szukasz określonego stylu – rozejrzyj się, a na pewno go znajdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!