Na lotnisku w Aleksandrowicach odbędzie się 11 czerwca 2017 roku “Dzień otwarty lotniska”, na który serdecznie zaprasza aeroklub Bielsko – Bialski, obiecując moc atrakcji dla wszystkich mieszkańców Bielska Białej i okolic. Będzie to II edycja “Otwartego Dnia Lotniska w Aleksandrowicach”. Kto przybędzie – nie pożałuje. Aeroklub zaprasza do oglądania swoich samolotów umieszczonych nie tylko w hangarach szybowcowych i samolotowych.

Będzie można  także obejrzeć wieżę budynku portowego. Nie zabraknie także konkursów i zabaw organizowanych specjalnie na tę okazję dla najmłodszych zwiedzających. Więc całe rodziny mogą spędzić całkiem miły dzień na lotnisku w Aleksandrowicach. Zostaną udostępnione sekcje modelarskie, szybowcowe, spadochronowe, oraz mikrolotowe (motolotnie, wiatrakowce itp.). Nie zabraknie również lotów widowiskowych dla wszystkich chętnych, którzy będą chcieli “zapoznać się” z pięknem Ziemi widzianym z lotu ptaka. Aeroklub Bielsko Bialski obiecuje mnóstwo atrakcji zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Jest to niepowtarzalna okazja i warto z niej skorzystać.

(foto: beskidia.pl)

1 thought on ““Dzień otwarty” w aeroklubie Bielsko – Bialskim

  1. Myślę o wykonaniu modelu samolotu w nieco mniejszej skali niż typowe modele. Zastanawiam się tylko nad zastosowaniem materiału jakim jest plexiglas jako szyby. Wiem gdzie jest dobra hurtownia pleksy Plexinawymiar.pl ale nie wiem czy przypadkiem ten materiał nie obciąży za bardzo modelu. Ktoś robił już szyby z plexiglasu z was?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!