Jesteśmy dzisiaj w Bielsku-Białej. Zjawiliśmy się tutaj po to, by pomóc Robertowi, który ma problem z doborem odpowiedniego ubioru do pracy. Robert jest młodym i świetnie zapowiadającym się pracownikiem wyższego szczebla w jednej z tutejszych firm. Ruszamy zatem odwiedzić sieciówki, by sprawdzić, co będzie się nadawało do wykreowania nowego wizerunku Pana Roberta.

Garnitur to podstawa elegancji

Wchodzimy do jednego ze sklepów z modą męską. Na wieszakach całe mnóstwo garniturów w najróżniejszych kolorach i fasonach. Ponieważ mówimy tutaj o doborze stroju do pracy, kierujemy się do garniturów w kolorze niebieskim i szarym. Robert jako młody człowiek o sportowej sylwetce, śmiało może pozwolić sobie na garnitur o fasonie Slim. Garnitur jest podstawą każdego mężczyzny, który chce w pracy prezentować się elegancko i gustownie. Wybieramy zatem dwa garnitury: niebieski o fasonie Slim oraz grafitowy o fasonie klasycznym.

I jaką koszulę tutaj wybrać?

Uśmiechnięta ekspedientka kieruje nas w stronę półek, gdzie równiutko poukładane leżą modne koszule Modini. Trzeba przyznać, że mamy w tym momencie mały zawrót głowy, bo koszul Modini jest tutaj od „koloru do wyboru”, a każda ładniejsza od drugiej. Do szarego garnituru decydujemy się na klasyczną białą koszulę wizytową do której dobieramy ponadto krawat w kolorze stali w cieniutkie czerwone paseczki. Do garnituru typu Slim oczywiście szukamy koszuli również z tego typu. W oko wpada nam błękitna koszula z obszytym granatową lamówką kołnierzykiem. Będzie wprost idealna do niebieskiego garnituru Pana Roberta i co ciekawsze nie będzie on musiał zakładać do niej krawata. Dlaczego? Dlatego, iż ma ona nieco dłuższy, wykładany i lamowany kołnierz.

Niechaj Cię niosą wygodne buty

Niezmiernie istotnym faktem jest to, iż buty oprócz elegancji muszą być wygodne. Zmieniamy zatem sklep i ruszamy do sklepu obuwniczego. W dziale męskim półki uginają się od różnego rodzaju butów. Wybieramy czarne buty ze skóry. Czerń jeśli chodzi o kolor butów jest najbardziej uniwersalnym kolorem i pasuje zarówno do niebieskiego, jak i też grafitowego garnituru. Buty ze skóry są bardziej wytrzymałe, skóra dopasowuje się do stopy i oczywiście nogi w obuwiu skórzanym nie pocą się tak mocno, jak w materiałach skóropodobnych.

Obeszliśmy sieciówki w Bielsku-Białej. Obładowani zakupami wsadzamy je do samochodu Pana Roberta i życzymy Mu powodzenia. Jutro pójdzie do pracy już zupełnie odmieniony i przede wszystkim niezwykle elegancki.

2 thoughts on “Elegancki strój do pracy – sprawdzamy co oferują sieciówki w Bielsku-Białej

  1. Tak się składa, że kupiłem właśnie garnitur w Bielskim salonie na ulicy 11 listopada ponieważ mam wyjazd służbowy. Nocuję wykorzystując kod rabatowy Airbnb w hotelu w Warszawie więc muszę wyglądać odpowiednio. Teraz wybór garniturów w naszym mieście jest spory. To cieszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!