Żadna dobrze prosperująca firma nie może cały czas żyć pracą. Potrzebna jest czasami jakieś urozmaicenie. Może być to szkolenie, wyjazd integracyjny, wspólne spotkania, bankiety oraz gale. Takie eventy sprawiają, że pracownicy mogą się zrelaksować i lepiej poznać. Często jest to również forma odskoczni, która łagodzi konflikty, pojawiające się podczas wypełniania codziennych obowiązków.

Powszechnie wiadomo, że najlepszą motywacją do pracy jest sowite wynagrodzenie i solidne premie. Miło jednak jest od czasu do czasu zostać zauważonym, docenionym i pochwalonym przed innymi pracownikami. Formą takiego wyróżnienia może być gala. Jeśli będziemy organizować je regularnie, pracownicy będą dążyć do tego, aby znaleźć się w gronie jej laureatów.

Przygotowując taką uroczystą galę, zastanów się za co warto wyróżnić pracowników z Twojego zespołu. Może będą to najskuteczniejsi sprzedawcy? Może osoby, które najskrupulatniej opracowały niezbędny raport? Może ci pracownicy, na których zawsze możesz liczyć? A może każdy z nich? To bardzo ważne. Nie musisz nagradzać tylko jednego pracownika. Prawdziwa gala charakteryzuje się tym, że przyznawanych jest podczas niej kilka wyróżnień. Przygotuj sobie kategorie, w których chcesz wyłonić laureatów. Co istotne, nie musisz też samodzielnie wybierać tych pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych. Zapytaj o zdanie swój zespół. To bardzo ciekawa forma, która pomoże Ci wyłonić faktycznie te osoby, które naprawdę zasługują na pochwałę.

Gdy masz już pomysł, potrzebny będzie lokal. Wybierz takie miejsce, które pomieści wszystkich pracowników i, w którym będą czuli się swobodnie. Zadbaj o to, aby impreza miała uroczysty charakter. Wieczorowe stroje, do tego eleganckie wnętrze i odpowiednio udekorowane stoły. Odpowiednia sala na bankiety we Wrocławiu powinna dysponować też dobrej jakości nagłośnieniem i możliwością regulacji oświetlenia. Zwróć uwagę również na to, aby obsługą imprezy zajęła się osoba, która przygotuje tę całą oprawę. Pomyśl także o prowadzących. Osoby, które mają doświadczenie i swobodnie czują się na scenie mogą sprawić, że będzie to pełen emocji i uśmiechu wieczór.

Taki bankiet firmowynie może odbyć się bez odpowiedniego menu. Zadbaj o to, aby posiłki trafiły w gust Twoich pracowników. Warto w tej kwestii poradzić się obsługi danego lokalu, która ma już doświadczenie w tym zakresie. Z pewnością uzyskasz cenne informacje na temat tego, jakie potrawy najbardziej smakują gościom. Poza ciepłymi daniami, postaw również na tzw. zimny bufet, przekąski i różnego rodzaju napoje. Po części oficjalnej zaproponuj swoim pracownikom tę nieoficjalną, w formie tańców. Niech wspólnie świętują sukces swoich kolegów i jednocześnie wyrzucą z siebie cały stres związany z pracą i codziennym życiem.

Jeśli zastanawiasz się, który lokal może zorganizować takie bankiety we Wrocławiu – możemy zaproponować Times Event Center. Znajdujemy się w centrum miasta. Oferujemy sale o różnej wielkości, które możemy dopasować do potrzeb Twojej firmy. Times Event Center to również profesjonalna, doświadczona obsługa. Pomożemy Ci w zorganizowaniu gali, bankietu i innych imprez firmowych. Później dopilnujemy, aby event przebiegł sprawnie i bez zakłóceń.

1 thought on “Gala firmowa sposobem na wyróżnienie pracowników

  1. Jak myślicie, czy imprezy integracyjne to dobra forma motywowania pracowników? Szukam czegoś, co będzie ciekawą atrakcją i oderwaniem od codzienności. Nie chodzi mi o żadne wielodniowe wyjazdy w jakieś egzotyczne miejsca. Interesują mnie imprezy integracyjne warszawa, które trwają kilka godzin, są pełne atrakcji dla pracowników i będą się podobały osobom w różnym wieku i pracującym w różnych działach. Jakie atrakcje możecie polecić z własnego doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!