Mieszkasz w Bielsku-Białej? Chciałbyś wymienić walutę, a nie wiesz dokładnie, gdzie najlepiej to uczynić? Mam dla Ciebie propozycję, która powstała na bazie opinii mieszkańców tego uroczego miasta, a także na podstawie opinii internautów.

Gdzie jest zatem ten kantor?

Kantor ten znajduje się w budynku pięknej kamienicy przy ul. 11 Listopada, gdzie również mieści się Centrum Handlowe. Firma, która prowadzi ten kantor posiada również drugą placówkę, również na tej samej ulicy. Także trafisz tam bez problemu, zwłaszcza jeśli jesteś mieszkańcem Bielska-Białej. Nadmienię też i w tej placówce prowadzony jest także handel złotem oraz monetami, więc jeśli jesteś dodatkowo numizmatykiem, to taka wyprawa może okazać się dla Ciebie nie lada gratką i okazją do powiększenia swojej kolekcji monet.

Kilka informacji o kantorze

Przed udaniem się w to miejsce zawsze możesz wejść na stronę internetową tej placówki http://www.kantor.bielsko.pl i zapoznać się z aktualnym kursem walut. Firma ta działa w Bielsku-Białej już od początku lat 90-tych. Zatem rzec można, iż jest już firmą z tradycjami i historią. Kantor ten podobnie jak większość tego typu placówek zajmuje się zarówno skupem, jak i też sprzedażą waluty obcej. Czyli bez problemu wymienisz tutaj obcą walutę na polskie złotówki. Dobrym pomysłem będą także odwiedziny strony internetowej gdzie sprawdzisz kursy walut w kantorach internetowych. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Zapoznaj się z tabelką poniżej:

Zasady wymiany walut

Szybkie Przelewy międzynarodoweJak będziesz mógł zauważyć są tam podawane kursy walut. Jeżeli posiadasz do wymiany większą sumę gotówki, to prowadzący kantor wyszli naprzeciw Twoim oczekiwaniom i są chętni do negocjacji. To dobra wiadomość dla Ciebie, bo zawsze możesz zarobić na tej wymianie o parę złotych więcej. Przypuśćmy zatem, że masz do wymiany trochę franków, zatem sprawdź jaki jest w danym dniu kurs waluty w tym kantorze i rozpocznij negocjacje. Bardzo dobrym sygnałem jest tutaj fakt, iż jest tutaj najtaniej w całym mieście, a kurs franka bardzo często jest zbliżony do kursu franka w kantorach internetowych. Zastanawiasz się pewnie, co oznacza taka informacja? Otóż najczęściej jest tak, że najwyższe kursy walut są notowane w bankach, następnie w kantorach fizycznych, a najniższe w kantorach internetowych. Pomyślisz sobie, że możesz wtedy wymienić walutę w kantorze internetowym tak? Dla jednorazowej operacji taki krok się nie opłaca. Dlaczego? Bowiem, aby kupować, czy też sprzedawać walutę w kantorze internetowym musisz posiadać tam swoją platformę i mieć konto walutowe. Zatem zastanów się, czy warto ponosić dodatkowe koszty w tym przypadku? Nie. Tutaj mamy do czynienia z operacją jednorazową, zatem warto udać się do kantoru fizycznego i tam dokonać wymiany waluty, a do tego jeszcze zamiast ponosić koszty, zaoszczędzić dodatkowe pieniądze na takiej transakcji.

Sam zatem możesz dostrzec istotę takiej wymiany, którą zaproponowano Ci powyżej. Jest to doskonałe rozwiązanie, by udać się w to miejsce i dokonać transakcji wymiany waluty z korzyścią dla siebie. Przecież robienie interesów ma być przyjemnością, która zawsze kończy się zyskiem i zadowoleniem obu stron.

Na podstawie: portal kantorlista.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!