Jeśli mieszkasz w Bielsku-Białej i potrzebujesz dodatkowej gotówki, możesz otrzymać ją w oddziałach banków, w firmach pożyczkowych oraz przez internet. Do wyboru jest wiele różnych ofert, dzięki temu każdy pożyczkobiorca znajdzie produkt finansowy dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań.

Osoby, które potrzebują pożyczki szybko i sprawnie, mogą wybrać się do oddziału banku, w którym mają konto. W takiej sytuacji wnioskowanie o pożyczkę przebiega w miarę szybko, bo bank ma wyciąg z konta wnioskodawcy i może sobie sprawdzić wpływy bez większego wnikania w historię kredytową. Najczęściej tego samego dnia, w którym wnioskujemy o kredyt, jest on uruchamiany i można cieszyć się od razu dodatkowymi środkami.

Korzystna pożyczka w parabanku

W Bielsku-Białej działa też sporo pozabankowych firm pożyczkowych, które mają w mieście swoje oddziały. Firmy pożyczkowe udzielają finansowania na nieco wyższy procent, za to trzeba spełniać zdecydowanie mniej formalności. Najczęściej wystarczy dowód osobisty, aby otrzymać pożyczkę na niewielką kwotę. W przypadku wyższych kwot trzeba jednak dysponować jakimiś dokumentami, które potwierdzają zatrudnienie lub dochody. W firmach pożyczkowych pieniądze można dostać praktycznie od ręki. Alternatywą dla stacjonarnych firm pożyczkowych są parabanki, które z powodzeniem działają online. Firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek przez internet, ograniczają formalności do minimum. Pożyczkobiorca musi złożyć jedynie bardzo prosty wniosek, w którym podaje się najczęściej tylko dane z dowodu osobistego oraz kwotę, która nas interesuje. Wnioski są weryfikowane bardzo szybko, dzięki czemu decyzja pożyczkowa jest natychmiastowa. Jeśli jest ona pozytywna, można otrzymać środki praktycznie od ręki.

Warto weryfikować oferty pożyczkowe

Bez względu na to, czy bierzemy kredyt w banku czy w instytucji pozabankowej, dobrym rozwiązaniem jest porównanie sobie co najmniej kilku ofert. Dzięki temu możemy zrobić sobie symulację, jaki będzie koszt pożyczki i ile ostatecznie trzeba będzie oddać pożyczkodawcy. Porównywarka Pożyczkowy Portal umożliwia sprawdzenie różnych pożyczek, nie tylko oprocentowania, ale także innych parametrów. Pamiętajmy, by przy wyborze kredytu czy pożyczki nie kierować się wyłącznie jego oprocentowaniem, ale również wieloma innymi parametrami. Wiele osób, zwiedzionych reklamami mówiącymi o niskim oprocentowaniu, sięga po pożyczki i kredyty, które ostatecznie okazują się droższe od konkurencyjnych. Mają bowiem wiele opłat kredytowych, marży czy płatności manipulacyjnych, które powodują, że kredyt czy pożyczka są dosyć drogie i nieopłacalne. Zarówno kredyty, jak i pożyczki dobrze jest bardzo dokładnie analizować. Nawet, jeśli sięgamy po niewielkie kwoty, dobrze jest znaleźć taką ofertę, która będzie dla nas po prostu korzystna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!