Szukanie pomysłów na oświetlenie zewnętrzne przypomina szukanie igły w stogu siana. Właściwie to nie! Google może dostarczyć Ci niezliczone pomysły na oświetlenie podwórka.

Aby jednak oszczędzić Ci konieczności przeglądania milionów wyników, przygotowaliśmy listę najlepszych pomysłów na girlandy świetlne do ogrodu, które zapewnią Ci przewagę.

Jak wykorzystać zewnętrzne girlandy świetlne w ogrodzie?

Istnieje wiele sposobów, aby ożywić swoje podwórko za pomocą tych uroczych lampek. Możesz wykorzystać naturalne elementy swojego otoczenia, zastosować konstrukcje ogrodowe lub w dowolny inny sposób zainstalować dekoracje świetlne w swoim ogrodzie.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych ulubionych pomysłów na oświetlenie zewnętrzne, które dodadzą blasku Twojemu ogrodowi.

Ozdoba dużego drzewa

Jest to klasyczny projekt oświetlenia, ale zdecydowanie nigdy nie przestarzały. Bez wątpienia tworzy eteryczną atmosferę na Twoim podwórku nocą.

Zawieszanie girland na dużym drzewie również wykorzystuje naturalne elementy na podwórku. Jak już wspomniano, upewnij się, że kupowane przez Ciebie girlandy świetlne są idealne do użytku na zewnątrz. Dla bezpieczeństwa Twojej rodziny upewnij się, że żarówki są nietłukące.

Jeśli po raz pierwszy używasz girland świetlnych na swoim podwórku, tym bardziej trzeba zwrócić uwagę na takie detale.

Jeśli nie gałęzie – to pień!

Nie na każdej posesji rosną dojrzałe drzewa. Jeśli takową posiadasz, nie wieszaj po prostu światełek z punktu A do punktu B – można je także owinąć wokół pni. To klasyczny projekt oświetlenia, na który nie każdy może sobie pozwolić, ale jeśli masz taką możliwość – zdecydowanie warto.

Gdzie jeszcze girlandy świetlne będą obłędnie wyglądać w Twoim ogrodzie?

Wiszące girlandy świetlne na gałęziach to częsty widok, ale zawsze przyciągają uwagę. Naturalne kształty gałęzi pozostają centralnym punktem Twojego ogrodu nawet po zmroku. Lampy girlandowe mają jednak wszechstronne zastosowanie. Te łańcuchy świetlne można zawiesić niemal wszędzie. A piękno tego? Zamienia proste rzeczy w inspirujące! Parasol to jeden z tych prostych mebli ogrodowych, na którym można zawiesić girlandy świetlne. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się lampy solarne.

Co więcej – jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, gdy masz goły taras zbudowany na ziemi lub trawniku. Dodaj drewnianą altankę na ścieżce. Aby całkowicie odtworzyć ten pomysł na podwórko, wybierz materiały poduszek, które idealnie nadają się do mebli ogrodowych. W przypadku mebli takich jak krzesła wybierz kolor ziemisty. I na koniec, jeśli chodzi o poszewki na poduszki, wybierz artystyczne nadruki.

Dodanie ściany działowej to doskonały projekt podwórka, który pozwala oddzielić niektóre części podwórka. Udekoruj to drewniane tło, dodając girlandy świetlne, dywan i doniczki z kwiatami. Trzymanie się lampy wiszącej może być nudne. Spróbuj połączyć projekt girlandy świetlnej na patio z bajkowymi lampkami.

Jeśli masz sztuczny staw na swoim podwórku, byłoby wspaniale, gdybyś mógł zbudować drewniany most i zainstalować girlandy świetlne nad balustradami. Natomiast używanie haczyków pasterskich do zawieszania girland w ogrodzie to dobry sposób na podkreślenie nocnego przejścia w ogrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!