Logowanie Instagram to proces stworzony w taki sposób aby każdy bez problemu mógł go przejść. Wystarczy wpisać swój login oraz hasło aby uzyskać dostęp do platformy. Pierwszym ekranem jaki widzimy po zalogowaniu są udostępnione przez naszych znajomych posty. Jedna z zakładek umożliwia odnajdywanie znajomych za pomocą indywidualnej nazwy użytkownika. Kolejna przedstawia reakcje znajomych na posty oraz osoby, które zaczęły obserwować dany profil. Poruszanie się po aplikacji jest bardzo intuicyjne. Jej twórcy wyszli naprzeciw potrzeb użytkowników i stworzyli interfejs dogodny dla osób w każdym wieku.

Instagram jest portalem bogatym w różnorodne funkcje. Właściciele dbają o to aby uatrakcyjnić użytkowanie. Osoby korzystające z aplikacji cenią sobie przede wszystkim:

  • możliwość wyboru rodzaju konta spośród konta prywatnego, publicznego oraz biznesowego
  • ciekawe filtry do nakładania na zdjęcia
  • możliwość wysyłania wiadomości prywatnych
  • dodawanie oznaczeń czyli aktywnych odnośników do kont znajomych bądź stron
  • szybki sposób dzielenia się zdjęciami i videorelacjami

Różnorodne możliwości oraz bogactwo udoskonaleń sprawia, że zainteresowanie platformą wciąż rośnie. Obecnie z aplikacji korzysta blisko 700 mln osób. Najliczniejszą grupą użytkowników są młodzi ludzie w wieku 18-25 lat.

Logowanie Instagram możliwe jest nie tylko na smartfonach. Instalując dodatkowe programy można umożliwić sobie posiadanie aplikacji również na komputerze. Zakres funkcji jest wówczas identyczny. Inaczej wygląda sprawa gdy chcemy zalogować się na swoje konto za pomocą przeglądarki internetowej. Wówczas część czynności jest zablokowanych. Nie można dodawać zdjęć oraz wysyłać wiadomości prywatnych. Podczas rejestracji na portalu społecznościowym należy zachować szczególną ostrożność. Rozwój umiejętności informatycznych sprawił, że kradzież danych nie stanowi już tak dużego wysiłku. Hasło musi więc zapewniać ochronę gdyż mała nieuwaga może doprowadzić do wielkich strat, zarówno moralnych jak i finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!