Myślisz o zdobyciu nowego samochodu? Nie jesteś sam. Branża motoryzacyjna w Bielsku-Białej odnotowała wielki skok sprzedaży w 2017 roku, dostarczając użytkownikom całe mnóstwo nowych samochodów i ciężarówek. Widać zatem, że po latach spadków, branża powróciła do łask, a sprzedaż szybko się rozwija.

Niektóre przyczyny tego boomu są dość łatwe do zidentyfikowania, takie jak to, że:

* Bielszczanie mają więcej oszczędności,
* niskie ceny gazu,
* zastępowanie starych samochodów po latach recesji.

Ale największy ukryty czynnik?

Pewność siebie. Ludzie, którzy są pewni, że będą mieli dobrą pracę w przyszłości, są gotowi wziąć na siebie pewien dług, pozwalający im zdobyć nowy samochód.

Ludzie, którzy nie są pewni, mają tendencję do odkładania dużych zakupów. Jak sobie pomóc w pewności siebie? Oto nasz przewodnik na temat finansowania samochodu i tego, gdzie w Bielsku można znaleźć dobre okazje na auto kredyt. Pomocny w poszukiwaniach może także okazać się kredyt na auto w www.lowcakredytow.pl – jeśli ktoś woli opcję online.

Jak uzyskać dobry auto kredyt?

Aby uzyskać najlepszą możliwą ofertę, musisz szukać dobrej pożyczki dokładnie tak samo jak porządnie szukasz samochodu. Oznacza to, że:

* oceniasz specyfikacje,
* patrzysz na swój poziom komfortu,
* zastanawiasz się, na co cię stać.

Podobnie jak w przypadku każdego procesu sprzedaży, wiele firm konkuruje o klientów i może zarabiać dużo pieniędzy na swojej decyzji. Ważne jest, aby przeczytać wszystko, co jest napisane drobnym drukiem i podzwonić, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Kilka miejsc, których oferty w Bielsku warto sprawdzić:

* PROFI CREDIT Polska S.A., ul.Browarna 2, Bielsko-Biała
* KREDYTY 24 – Biuro Kredytowe – kredyt gotówkowy hipoteczny firmowy Bielsko, Adres: Stojałowskiego 44 lok. 29, 43-300 Bielsko-Biała
* Accon doradca kredytowy – Kredyt firmowy, hipoteczny Bielsko-Biała, Adres: Emilii Plater 18A/9, 43-300 Bielsko-Biała

Oto dobra zasada do zapamiętania – dealerzy samochodowi i firmy finansowe muszą zarabiać na każdej sprzedaży i nigdy nie zaoferują ci oferty na której nie zarabiają. Jeśli nie zarabiają na stopie procentowej, zarabiają na cenie zakupu. To nie jest zła rzecz, ale od ciebie zależy, czy zrozumiesz szczegóły.

zarządzanie pojazdamiJeśli założysz, że cena zakupu samochodu jest stała, możesz uzyskać niższą miesięczną opłatę, przedłużając okres kredytowania. Będziesz płacił mniej co miesiąc na sześcioletnią pożyczkę, niż jeśli zapłacisz taką samą kwotę w ciągu zaledwie trzech lat. Ale jeśli to wszystko podsumujesz, zapłacisz bardziej ogólnie za dłuższą pożyczkę. Nie przejmuj się swoimi umiejętnościami matematycznymi. Istnieją kalkulatory online, które pomogą ci w arytmetyce.

Nie ma właściwej odpowiedzi na jaką pożyczkę powinieneś wybrać. Miesięczne kwoty płatności są ważne, a może 1500 złotych dodatkowych w ciągu najbliższych sześciu lat to nic wielkiego. Ważną rzeczą jest to, że musisz zrozumieć liczby w każdej konkurencyjnej ofercie finansowej, aby wiedzieć, co podpisujesz. Zmienne są zawsze takie same – cena zakupu, stopa procentowa i długość pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!