Mieszkańcy Bielska-Białej chętnie korzystają z oferty krytych basenów, na które można wybrać się o każdej porze roku, zarówno latem, jak i zimą. Baseny to możliwość atrakcyjnego spędzania czasu, aktywności fizycznej oraz korzystania z wielu usług dodatkowych. Często w połączeniu z basenami działają siłownie, sauny czy inne strefy relaksu lub aktywności. Aby wybrać najlepszy dla siebie basen, warto brać pod uwagę nie tylko jego lokalizację czy koszt usług, ale również wygląd wnętrza oraz zaplecze sanitarne, w tym szatnie.

Jeśli szukasz dobrego, świetnie wyposażonego basenu w Bielsku-Białej, zwracaj uwagę nie tylko na wyposażenie głównej hali czy strefy wellness, ale również na wyposażenie szatni. To właśnie ona jest pierwszym miejscem, które widzimy wchodząc z zewnątrz tam tez bierzemy prysznic czy przebieramy się w stroje kąpielowe. Jest więc oczywiste, że szatnia powinna być wygodna, komfortowa, czysta i wyposażona we wszystkie niezbędne elementy i sprzęty.

Dopasowane szafki dla użytkowników

W szatni na basenie na pierwszym planie są przede wszystkim szafki basenowe. Powinno być ich na tyle dużo, aby każdy użytkownik miał do dyspozycji jedną całą szafkę i nie musiał dzielić się nią z żadną inną osobą. Szafki powinny mieć sprawne, funkcjonalne i w stu procentach bezpieczne zamki. Wiele osób przychodząc na basen ma ze sobą nie tylko ubrania, ale również telefony, zegarki, czy inne cenne i wartościowe przedmioty. Warto zadbać o to, by można je było przechowywać w sposób bezpieczny. Szafki na basenie powinny być również trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a także na działanie wody deszczowej i wilgoci. Dzięki temu będą bezproblemowo służyły przez wiele lat. Jeśli szafki na pierwszy rzut oka kiepsko się prezentują, są uszkodzone lub po prostu mało estetyczne, warto zdecydowanie skorzystać z oferty innego basenu.

Wystrój i wykończenie szatni

W poszukiwaniu doskonałych warunków na basenie przejrzenie szafki i znajdujących się w niej sanitariatów oraz szafek to podstawa, aby mieć pewność, że basen oferuje usługi na odpowiednim poziomie. Poza dokładnym przyjrzeniem się szafkom, warto sprawdzić sanitariaty, zobaczyć, czy pod prysznicami jest czysto, ile jest tych pryszniców i czy zapewniają użytkownikom chociaż odrobine prywatności. Przyjrzyjmy się również podłodze i jej wykończeniu. W basenowej szatni powierzchnia powinna być przede wszystkim antypoślizgowa, odporna na uszkodzenia oraz wykonana z materiałów, które mają podwyższone parametry, jeśli chodzi o odporność na wilgoć. Poza sprawdzeniem ogólnego wyposażenia warto również zwrócić uwagę na czystość danego miejsca. Szatnie basenowe powinny być sterylnie czyste i codziennie sprzątane. Jest to bowiem miejsce bardzo narażone na rozwój grzybów i pleśni. Powinny być też właściwie wentylowane. Jeśli jakikolwiek z elementów nam nie odpowiada lub wzbudza nasze wątpliwości, najprawdopodobniej słusznie przeczuwamy, że nie jest to odpowiednie miejsce dla nas i dla naszych bliskich. Lepiej wtedy zrezygnować z danego basenu i wybrać się do konkurencyjnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!