Po wakacyjnej przerwie szykuje się szereg interesujących wydarzeń w Bielsku-Białej. Z roku na rok przybywa coraz więcej imprez branżowych. Niektóre z nich znikają po kilku sezon, a w ich miejsce pojawiają się nowe propozycje. Profesjonaliści oraz osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy powinny wiedzieć, które targi branżowe są warte uwagi, by móc wcześniej zarezerwować na nie czas. Poniżej, kilka słów o tym, gdzie warto zajrzeć w najbliższym sezonie…

Konferencje, eventy, targi..które z nich są warte uwagi, a które zdecydowanie powinąć? Każdy bielszczanin na to pytanie musi sam znaleźć odpowiedź, dopasowując program wydarzenia do swoich oczekiwań, zainteresowań i potrzeb. Mamy nadzieję, że poniższy przegląd po najbliższych wydarzeniach pozwoli dokonać właściwego wyboru, jak również oszczędzi czasu i niepotrzebnych wydatków.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

21-23 września 2018 roku w Bielsku-Białej odbędą się 54. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz ”JESIEŃ 2018”, które powinny stać się obowiązkowym punktem dla profesjonalistów, inwestorów, jak również osób, które planują budowę, remont lub modernizację mieszkania lub budynku. Znaleźć tu będzie można http://www.starevent.pl/oferta/stoiska-targowe/, na którym będą prezentowane innowacyjne materiały i urządzenia, które pozwolą przy niskim nakładzie finansowym odświeżyć lub wybudować dom swoich marzeń. W trakcie targów odbędzie się sesja szkoleniowa „Jak wybudować dom ciepły, przyjazny i niedrogi w eksploatacji?”. Trzeba przyznać, że może to być bardzo ciekawe doświadczenie, które zapewni możliwość poznania dobrych praktyk i wykorzystania ich w swoich przedsięwzięciach.

Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii

W tym samym terminie (21-23 września) odbywać się będą inne targi, tym razem dotyczące technik grzewczych i zielonych energii „Instal System 2018”. w Bielsk-Białej organizowane są już od 20 lat i cieszą się ogromnym zainteresowanie. Tematyka tego wydarzenia obejmuje efektywne urządzenia grzeczne, innowacyjne technologie zabezpieczające komfort cieplny oraz systemy pozyskiwania energii odnawialnych. Na targach Instal System 2018 można zapoznać się z najnowszymi propozycjami rynku oraz aktualnymi trendami. Podczas targów nie zabraknie również wystaw, prezentacji oraz konkursów. Z pewnością Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii powinny odwiedzić firmy wykonawcze, instalacyjne oraz dystrybutorzy urządzeń OZE, przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych oraz wszyscy, którzy są zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami.

Targi „EKOstyl 2018” – Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny

16-18 listopada 2018 roku w Bielsku-Białej odbędą się Targi „EKOstyl 2018” – Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny. To wydarzenie jest doskonałą okazją do zobaczenia, wypróbowania i zakupu bezpośrednio u producenta produktów, które mogą wpłynąć korzystnie na jakość zdrowia i życia całej rodziny. Targi dają także możliwość kontaktu z producentami i dystrybutorami ekobranży w celu uzyskania cennych informacji, wymiany doświadczeń oraz pozyskania partnerów biznesowych.

1 thought on “Które targi branżowe w Bielsku-Białej warto odwiedzić?

  1. Aby wybrać odpowiedni kolor materiału wykończeniowego, często trzeba obejrzeć kilka czy kilkanaście próbek. Dzięki ofercie Japi Szczecin będą to próbki wysokiej jakości, świetnie wykonane i doskonale odwzorowujące kolory. Klienci korzystający z takich wzorników mogą mieć pewność, że to, co na próbce, będzie pokrywało się w stu procentach z kolorystyką czy właściwościami wybranego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!