Niestandardowe kubki do kawy są jednym z najpopularniejszych artykułów promocyjnych, łatwo ze względu na fakt, że 83% dorosłych pije kawę w Polsce. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dopasować się do Twoich potrzeb, wybierając odpowiedni spersonalizowany kubek do kawy dla Twojej marki. Sprawdź pomocne informacje o możliwym typie kubka, a także o opcjach materiałowych. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, gdy wybiera się kubek termiczny z logo do swojej kampanii reklamowej mogą obejmować:

  • cenę,
  • unikalne cechy,
  • miejsce produkcji,
  • szybkość, z jaką jest to potrzebne ,
  • aspekty środowiskowe.

Kubki do restauracji

Kubki obiadowe i restauracyjne są zwykle wytrzymałe, mają gruby korpus i uchwyt, dzięki czemu napoje dłużej pozostają gorące, a także dodają przytulnej atmosfery. Kubki obiadowe i restauracyjne są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach.

Kubki podróżne i termiczne

Jeśli Twoi klienci lubią delektować się kawą w drodze, rozważ stworzenie kubków podróżnych i kubków z izolacją próżniową lub podwójną warstwą, aby napoje były gorące przez wiele godzin. Dostępne są różne materiały i rozmiary. Rozpoznawalność marki może odgrywać dużą rolę przy wyborze kubka podróżnego lub termicznego. Konsumenci docenią kubek podróżny marki, którą znają i którym ufają, więc rozważ wybór spośród tych rozpoznawalnych mare – dobra: marka to produkt wysokiej jakości o unikalnym wzornictwie i przystępnej cenie. Kubki podróżne to także dobrze znana i zaufana opcja gadżetów reklamowych w wyższej cenie.

Kubki do kamperów mają szerszą średnicę i mają nieco inne wykończenie. Są również bardzo lekkie i praktycznie niezniszczalne, dzięki czemu można je łatwo spakować na wycieczki kempingowe lub pływanie łódką. Mają niższą cenę i są dostępne zarówno w wersji ceramicznej, jak i ze stali nierdzewnej.

Kubki bistro

Dzięki stylowemu, zaokrąglonemu wzornictwu i unikalnie zaprojektowanemu uchwytowi kubki bistro są najlepszym wyborem wśród wielu kawiarni, restauracji i hoteli. Dostępnych jest wiele niedrogich produktów ceramicznych lub szklanych, z wieloma kolorami do wyboru dla każdych celów marketingowych.

Klasyczne kubki z uchwytem w kształcie litery C

Klasyczne kubki szklane i ceramiczne z uchwytem w kształcie litery C są niezwykle popularne ze względu na niską cenę, klasyczny wygląd i szeroki wybór. Zaopatrz się w te do biura lub rozdaj na targach. Kubki do kawiarni są zwykle wyższe i mieszczą więcej kawy niż przeciętny kubek w eleganckim, nowoczesnym stylu z logo Twojej marki. Są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Wybór odpowiedniego materiału na kubki będzie zależał od tego, jakiej jakości szukasz, z najpopularniejszymi materiałami, w tym ceramiką, szkłem, stalą nierdzewną i plastikiem. Zwłaszcza trwałe kubki ceramiczne mają świetną powierzchnię, która pozwala pięknie i wyraźnie wyeksponować każde markowe logo. Inne ich atuty to z całą pewnością sam klasyczny wygląd, cena przyjazna dla budżetu, to że dobrze zatrzymują ciepło i są naprawdę łatwe do czyszczenia np. w zmywarce.

Zamac.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!