Drogi Bielszczaninie – w dzisiejszym artykule dowiesz, gdzie i jakie kwiaty kupić. To pomoże Ci zyskać szacunek w jej czach, jednocześnie pokażesz, jak bardzo Ci zależy na Waszej relacji. Niezależnie od tego, czy ta ukochana kobieta jest twoją żoną, dziewczyną, matką, córką, czy kimś, kogo chcesz poznać lepiej, – jeśli będziesz wiedział, jakie i gdzie kupić kwiaty nie będziesz mieć już żadnego problemu ze znalezieniem idealnej aranżacji kwiatowej lub wybranego bukietu.

Kiedy wysłać kwiaty?

Pamiętaj o tradycyjnych świętach, takich jak Walentynki czy Dzień Matki. Oczywiście, możesz po prostu wysłać samą kartkę z życzeniami lub podarować bardziej konkretny prezent, ale kwiaty są zawsze odpowiednie. Nie czekaj do ostatniej chwili, jeśli chcesz kupić kwiaty w dużych ilościach, bo to święta, gdy wszyscy inni również je kupują – z tego powodu w Bielskich kwiaciarniach w tych dniach znajdziesz już bardzo ograniczony wybór i jakość kwiatów może być zmniejszona. Jednak spokojnie, jeśli się zagapiłeś – flower boxy od RoseDuChateau.com będą Twoim ratunkiem!

Jednak aby uniknąć takich sytuacji najlepiej ważne wydarzenia, takie jak urodziny, rocznice, narodziny dziecka, ukończenie szkoły czy nowa praca, byś wiedział kiedy zaskoczyć ukochaną kobietę kwiatowym prezentem.

Znajdź powody, by wysyłać kwiaty… To kilka pomysłów, kiedy możesz wyrazić swoje uczucia i szacunek kwiatami, nie czekając na typową okazję:

  • Powiedz koleżance w pracy „dziękuję” za pomoc przy projekcie. Upewnij się jednak, że takie kwiaty nie niosą ze sobą romantycznego przesłania. Wyślij na przykład bukiet stokrotek zamiast czerwonych róż.
  • Wyraź swoje stałe zainteresowanie kobietą po udanej pierwszej randce. Wysłanie jej pieczołowicie dobranych kwiatów pomoże w zaplanowaniu drugiej randki.
  • Powiedz, że jest ci przykro lub że ją rozumiesz i wybaczasz. Kwiaty mogą oczyścić atmosferę i przekazać uczucia, które mogą wydawać się niezręczne do wypowiedzenia. Mogą ułatwić pojednanie. Ale nie myśl, że wysłanie samych kwiatów oznacza, że ona automatycznie ci wybacza!

Wybierz odpowiednie kwiaty

Róże, zwłaszcza czerwone róże, symbolizują namiętność i romans. Jeśli podarowanie czerwonych róż stało się oczekiwaną tradycją w twoim związku, możesz zmienić coś od czasu do czasu, dając jej róże w innym kolorze, takim jak pomarańczowy lub koralowy, lub mieszając je z innymi kwiatami w bukiecie. Pomyśl o połączeniu róż z tulipanami, które także są znane jako kwiat miłości. Skontaktuj się z dobrą lokalną kwiaciarnią, aby uzyskać inspiracje – jedną z nich są „Kwiaty u Agaty” w bielskiej dzielnicy Olszówka.

Dowiedz się, co reprezentują różne kolory, aby upewnić się, że wysyłasz właściwą wiadomość.

  • Fioletowy symbolizuje miłość od pierwszego wejrzenia.
  • Pomarańczowy reprezentuje pożądanie.
  • Żółty symbolizuje uczucie przyjaźni.
  • Różowe kwiaty okazują wdzięczność i podziw i są dobrym wyborem, jeśli chce się coś wysłać swojej matce lub ulubionej cioci.

Możesz zawsze też podarować bukiet z różnokolorowymi kwiatami, jeśli nie jesteś całkowicie pewien, co chcesz powiedzieć. Sporo ciekawych propozycji kwiatowych znajdziesz w kwiaciarni Baobab niedaleko bielskiego szpitala wojewódzkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!