Domowe instalacje elektryczne bywają różne. Zwłaszcza w starszych domach i mieszkaniach nie zawsze zintegrowane z nimi kontakty są rozmieszczone tak, jak byśmy sobie tego życzyli. I nagle okazuje się, że nocna lampa nie może zostać podłączona blisko naszego łóżka czy kanapy. Co zrobić wtedy? Najlepiej zainwestować w takie przedmioty, które zasilane są bateryjnie lub poprzez wcześniejsze ładowanie z wykorzystaniem kabla USB. Od razu jednak zaznaczymy, że takie modele są głównie oświetleniem dekoracyjnym.

RL Herold – lampki nocne z białą obudową

Model Herold marki RL wygląda jak oświetlenie biurkowe. Jednak jako, że jego moc świecenia wynosi zaledwie 300 lumenów, zdecydowanie lepiej sprawdzi się ona jako produkt ozdobny. Biała konstrukcja ma wysokość 21 cm, a górna jej część jest szeroka na 23,5 centymetra. Oczywiście, jeśli chcemy, możemy też wybrać wersję o barwie czarnej i tych samych gabarytach. Produkt posiada wbudowaną baterię którą ładujemy podłączając kabel USB, oraz zintegrowany, trzystopniowy ściemniacz.

Globo Home – lampa nocna napis

By ocieplić wnętrze salonu, umieścić w nim możemy duży napis ledowy HOME. Takie oświetlenie nocne wycięto z drewna, co w połączeniu z ciepłymi diodami sprawia, że wnętrze jest absolutnie przytulne. Do kompletu dokupmy trzy baterie typu AA. Gdy włożymy je w przeznaczone miejsce obudowy wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na jej zewnętrznej części. Polecamy zwłaszcza baterie alkaliczne, dzięki którym zapewnimy sobie wiele długich godzin ciągłego świecenia.

Polux Miś – nie tylko dla dzieci

Wiele rodziców mówi, że miękka nocna lampka Miś będzie perfekcyjnym prezentem dla ich dzieci. Daje bowiem przyjemne, zmieniające się światło, a wykonanie obudowy z miękkiej gumy sprawia, że nawet jeśli maluch przewróci go, to całość się nie stłucze. Jedną z opcji produktu jest wspomniane zmiennie światło, w kolorach z palety RGB. Zalecana temperatura pracy modelu to od pięciu do dwudziestu pięciu stopni Celsjusza. Włącznik oświetlenia jest dotykowy.

Neon LED Sompex – ponadczasowy design

Neony znane są od kilkudziesięciu lat. I nadal są bardzo lubiane. Bardzo często spotkamy je jako lampki nocne ledowe. Marka Sompex posiada ich wersje o kilku kształtach: flaminga, chmury, kaktusa i gwiazdy. Ich waga jest niewielka (około ćwierć kilograma), a moc wynosi 2,5 wata. Do produkcji użyto szkła i sztucznego tworzywa. Całość zasilana jest bateryjnie i będzie pięnie wyglądała na przykład na komodzie w salonie.

 

1 thought on “Lampka nocna bez kabla – zobacz 4 najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!