Wysoka jakość, innowacyjność, nowoczesność — to główne, ale nie wszystkie zalety lamp Wesem LED. Wytwarza je polska firma z Wieliczki, mająca już 45 lat doświadczenia w przemyśle oświetleniowym w Polsce i za granicą. Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty w Europie, Azji i Ameryce, dostarczając oświetlenie do maszyn rolniczych oraz innych pojazdów i urządzeń. Lampy Wesem LED są unikalne, bo ich producent dopasowuje się do trendów na rynku oświetleniowym i odpowiada na potrzeby swoich odbiorców — zarówno stałych kontrahentów, jak i nowych klientów.

Lampy Wesem LED — autorskie rozwiązania gwarancją jakości

Firma Wesem stawia na samodzielność, bazując na autorskich rozwiązaniach od samego początku istnienia, czyli od lat 70. Każda lampa Wesem LED przechodzi przez 3-etapowy proces, na który składają się: projektowanie, produkcja i testowanie. Przedsiębiorstwo korzysta w tym celu z:

  • wykwalifikowanej kadry specjalistów;
  • nowoczesnego parku maszynowego;
  • własnego działu badawczo-rozwojowego;
  • doskonale wyposażonego laboratorium kontrolno-pomiarowego.

W pierwszej fazie nowe produkty powstają jako model 3D, po czym są poddawane wirtualnym analizom termicznym i fotometrycznym. Później czeka je etap prototypownia, a następnie tworzenia technologii produkcji. Park maszynowy pozwala na wytwarzanie dużych i mniejszych serii — wszystko w zależności od potrzeb klienta.

Lampom Wesem LED nie sposób odmówić niezawodności, którą uzyskują w czasie skrupulatnej fazy testów. Dzięki temu ich odbiorcy mają zagwarantowaną powtarzalność i wysoką jakość produktów.

Lampy Wesem LED idealne na każdy pojazd

Firma Wesem produkuje wiele rodzajów lamp ledowych, które sprawdzają się w pojazdach każdego sektora motoryzacji, jak ciągniki rolnicze, samochody osobowe, motocykle, kombajny czy ładowarki, ale można je również instalować na takich urządzeniach, jak armatki śnieżne. Lampy Wesem LED pozwalają na jazdę zarówno w dzień, jak i w nocy i dzielą się na:

  • lampy robocze;
  • lampy przednie;
  • lampy tylne;
  • lampy specjalne.

W ofercie są również lampy rajdowe i inne akcesoria, jak: umocowania, osłony, kratki, narożniki i części zamienne typu przeciwzłącza czy szyby.

To, co wyróżnia lampy Wesem LED na rynku oświetleniowym, to połączenie nowoczesnych trendów wzorniczych z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Potwierdzają to liczne nagrody, certyfikaty i opinie zadowolonych klientów. Innowacyjne produkty polskiej firmy trafiają na pierwszy montaż do wielu producentów pojazdów i hurtowni części zamiennych na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!