Leasing samochodowy – na czym to polega, czy warto?

Brak komentarzy

Nie lubisz kolejek i konieczności przedstawiania zbędnej dokumentacji? Znamy to! Z nami obliczysz ratę leasingową bez wychodzenia z domu. Nie wierzysz? Sprawdź sam nasz całkowicie darmowy kalkulator leasingu już dziś!

Leasing jest obecnie najczęściej wybieraną i najprostszą formą finansowania środka trwałego w firmie. Klienci decydują się na to rozwiązanie z racji pewnego zabezpieczenia posiadanych funduszy, a co za tym idzie zachowania niezbędnej płynności finansowej. Posiadanie pojazdu w wielu przypadkach jest wymagane. Brak tego środa odbiera wysoką jakość funkcjonowania, a także uniemożliwia błyskawiczne załatwianie spraw z klientami czy partnerami biznesowymi. Nie każdy ma jednak oczekiwanie ku temu, aby stać się posiadaczem samochodu. Odkąd na rynku pojawiło się rozwiązanie w postaci leasingu samochodowego kalkulator nie jest to już koniecznością. Taka propozycja daje możliwość całkowicie nieograniczonego korzystania z pojazdu. Warunkiem jaki należy spełnić jest przedstawienie odpowiedniej dokumentacji, wpłata własna, a także regularne uiszczanie składek. Spełniając te wymagania ma się pełne prawo do użytkowania auta, jednak należy w tej kwestii pamiętać, że umowa ta nie powoduje, że klient staje się właścicielem produktu. Pojazd pozostaje w asortymencie instytucji finansowej, a odbiorca ma szanse jego wykupu w chwili zakończenia zobowiązanie. Jest to korzystna oferta, gdyż cena takiego auta jest wówczas znacznie niższa.

Osoby, które chciałyby skorzystać z przedstawianych propozycji mają szansę wygodnej kalkulacji raty leasingowej przy użyciu profesjonalnego kalkulatora leasingu. Jest to narzędzie wchodzące w skład oferty firmy CLS i cieszące się ostatnio coraz większą popularnością. Rozwiązanie to ułatwia selekcje asortymentu i poznanie określonej indywidualnie składki. Chcąc uzyskać adekwatne wyliczenia wystarczy przedstawić informacje dotyczące wartości samochodu, czasu trwania umowy, a także cenę za jaką chce się wyłupić pojazd po zakończeniu umowy. Na tej podstawie system wylicza ratę. Warto jednak pamiętać, że wynik nie uwzględnia takich czynników jak ubezpieczenie OC i AC, a także indywidualnych kwestii typu zdolność kredytowa czy obowiązujące promocje. Skorzystanie z takiego wsparcia pozwoli ustalić budżet firmy i określić nadchodzące wydatki. Zaletą, która powoduje, że warto skorzystać ściśliwości firmy CLS jest efektywna współpraca z instytucjami, dzięki której przedsiębiorstwo ma znasz negocjowania warunków dla swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!