Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z sytuacji, w której się znalazło. Nie wyobrażają sobie życia towarzyskiego, spotkań rodzinnych oraz wyjazdów służbowych bez używek – tytoniu, alkoholu, czasem narkotyków. Jeżeli uważasz, że masz problem z rezygnacją z nałogu, możesz sięgnąć po pomoc specjalistów.

Najważniejsza jest decyzja o wyjściu z nałogu

Jeżeli podejmujesz decyzję o przeprowadzeniu konsultacji ze specjalistą – jesteś na dobrej drodze do zwalczenia swojego nałogu. Własna inicjatywa i chęć rozwiązania problemu uzależnienia jest bowiem podstawą do odniesienia sukcesu. Oczywiście, bardzo ważne jest wsparcie najbliższych – rodziny, przyjaciół i swojego otoczenia.

Nie chcesz już trwać w nałogu, ale nie wiesz, czy samemu dasz radę sobie z nim poradzić? Zadzwoń do nas, porozmawiamy o tym i spróbujemy znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Konsultacje ze specjalistą – klucz do sukcesu

Gdy zdecydujesz się na podjęcie walki z uzależnieniem, skontaktuj się z tarapeutą, który nakieruje Cię na właściwą ścieżkę. Poradnia leczenie uzależnień MEDLIFE to zespół ekspertów – terapeutów, psychologów oraz lekarzy. Wspólnie z Tobą podejmiemy działania, które pozwolą Ci zwalczyć nałóg.

Każdy Pacjent Kliniki MEDLIFE traktowany jest indywidualnie i jest dla nas naprawdę ważny. Podczas terapii uzależnienia kierujemy się wieloletnim doświadczeniem i wykonujemy najbardziej efektywne i korzystne dla Klienta czynności.

Pierwszym krokiem po postanowieniu porzucenia nałogu powinna być zatem konsultacja. Dane kontaktowe możesz znaleźć na naszej stronie internetowej:

https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/zdrowie-psychiczne/

Leczenie jest prostsze, gdy masz profesjonalne wsparcie

Podczas leczenia uzależnienia bardzo ważne jest wsparcie najbliższego otoczenia. Nie zawsze jednak postronne osoby, jak przyjaciele i rodzina, wiedzą jak pomóc uzależnionej osobie. Dlatego bardzo istotną częścią leczenia są codzienne konsultacje ze specjalistami.

Każdy Klient Kliniki leczenia uzależnień MEDLIFE może codziennie przeprowadzić konsultacje z ekspertem – terapeutą lub psychologiem. Ponadto personel MEDLIFE pozostaje do dyspozycji pacjentów 24 godziny na dobę. W razie wątpliwości lub problemów warto się więc skontaktować i być skierowanym na dobrą drogę.

Leczenie uzależnienia może wymagać wsparcia farmakologicznego. Warto zaufać naszym lekarzom, którzy dobiorą odpowiednią kurację dla konkretnego pacjenta tak, aby walka z uzależnieniem była jak najbardziej skuteczna.

Polecamy również odtruwanie alkoholowe warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!