Zakup sprzętów biurowych i materiałów eksploatacyjnych to istotny wydatek w budżecie wielu firm. Znając realia prowadzenia firmy, Locoprint ma ofertę dobrych jakościowo sprzętów, tuszy oraz tonerów w bardzo rozsądnych cenach. 

Sprzęt biurowy nowy i używany

Większość biur obowiązkowo potrzebuje sprzętu komputerowego, drukarki i skanera. Pozwalają one na realizowanie typowych zadań przed jakimi staje każda firma. W tym względzie najlepiej spisują się pewne rozwiązania popularnych marek jak HP, Lexmark, Samsung, Canon, Brother, Dell, Lenovo. Gwarantuje to bezpieczeństwo i sprawne działanie zakupionych urządzeń. W przypadku drukarek daje także dostęp do tanich i dobrych oryginalnych tuszy lub zamienników. W zależności od budżetu można wybrać całkiem nowy sprzęt lub zdecydować się na używany. Druga opcja wcale nie oznacza gorszej jakości, natomiast wiąże się z dużymi oszczędnościami

Laptopy, drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne dla firmy

Drukarki atramentowe są dobrym wyborem, gdy w codziennej pracy nie zachodzi konieczność wykonywania dużej ilości wydruków. W innym wypadku warto wybrać drukarkę laserowa. Ze względu na bardzo tanią eksploatację, jej koszt zwróci się bardzo szybko. Te same uwagi dotyczą urządzeń wielofunkcyjnych. Wybór urządzenia wielofunkcyjnego pozwala na automatyzację takich czynności jak kopiowanie dokumentów, przekładanie kartek z podajnika, zadrukowywanie dużej ilości stron oraz skanowanie. Jeżeli biuro składa się z większej ilości pomieszczeń, warto wybrać drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci Wi-Fi. Dzięki temu z każdego stanowiska pracy będzie można zdalnie zlecić wydruk do urządzenia znajdującego się w innym pomieszczeniu.

Wybór używanego laptopa lub komputera to z ekonomicznego punktu widzenia racjonalny wybór. Nowy sprzęt komputerowy szybko traci na wartości. Natomiast używane komputery i laptopy do biura przy takim samym budżecie pozwalają na zakup lepszego sprzętu lub jego większej ilości.

Sprzęt biurowy poleasingowy dla biur

Dobrym rozwiązaniem dla wielu firm będzie skorzystanie z używanych urządzeń poleasingowych. Locoprint ma w swojej ofercie sprzęty, które były dobrze konserwowane i są w pełni sprawne. Posiadają identyczną funkcjonalność jak urządzenia nowe. Mogę jedynie nosić na sobie minimalne ślady użytkowania, które nie wpływają w żadnym stopniu na ich działanie.

Tusze i tonery – oryginalne i tanie zamienniki

Firma Locoprint dostarcza swoim klientom dobrej jakości tuszy i tonerów. W zależności od preferencji i potrzeb, mogą to być oryginalne produkty od producenta lub tańsze zamienniki. Czasem konieczna jest praca na oryginalnych tuszach (np. nadruki na tkaniny i inne niestandardowe materiały) jednak w większości przypadków z powodzeniem można używać równie dobrych, a sporo tańszych zamienników od alternatywnych dostawców.

Firma Locoprint posiada liczne kontakty w Polsce i Europie. Dzięki temu na życzenie klientów jest w stanie sprawdzić dostępność i sprowadzić praktycznie każdy sprzęt od wybranej renomowanej marki. Zajmuje się także serwisem urządzeń oraz ich dzierżawą.

Pełną ofertę firmy znajdziesz na stronie www.locoprint.pl

1 thought on “Locoprint – Twój pewny partner w biznesie

  1. Activejet to dobra firma produkująca tonery zamienne – moim zdaniem warto im zaufać. Zdobyli mnóstwo wyróżnień nie bez powodu, dla tych co nie drukują zbyt wiele tak jak ja – opłaca się zapłacić parę groszy więcej za dobry toner zamienny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!