Choć Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy na stołach zwykle królują tradycyjne potrawy, desery wcale nie muszą nawiązywać do klasycznych makowców i babek. Wiele osób chętnie poszukuje nowości, by móc zaskoczyć swoich gości wyjątkowymi propozycjami. Przygotuj specjalne, świąteczne menu i przyciągnij klientów w tym trudnym czasie ciekawymi smakami.

Dostawa z dowozem – wygodna opcja

W świątecznym zgiełku, gdzie porządki, ozdoby i przygotowywanie potraw wigilijnych zajmują większość czasu, lokale posiadające opcję dowozu zamówionych dań bezpośrednio do domu klienta mogą okazać się najlepszą możliwą alternatywą. Choć na ten moment nie można otworzyć restauracji lub kawiarni, zdecydowanie rozważ opcję deserów na wynos, by w okresie przedświątecznym utrzymać płynność finansową.

Pieczenie ciast, babeczek i pierniczków zwykle jest pracochłonne, dlatego nie każdy decyduje się na domowe wypieki. Coraz częściej zastępuje się je zakupionymi pysznościami. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu i nabyć różnorodne słodkości. A gdyby tak zaproponować połączenia ciast z lodami w niekonwencjonalnych odsłonach? Wystarczy jedynie pomysł, automaty do lodów i kilka składników, by stworzyć wyjątkowe kombinacje smaków.

Świąteczne desery

Poza klasycznymi deserami lodowymi z owocami i słodkimi polewami, w święta zdecydowanie postaw na wypieki. Ciasto czekoladowe z lodami pistacjowymi, a może klasyczny piernik z kulką mrożonej pyszności o smaku waniliowym? W tym przypadku pole do popisu jest nieograniczone. Z lodami świetnie komponuje się makowa szarlotka, tarty z owocami czy puszyste babeczki. Wybierając profesjonalne maszyny do lodów możesz swoim klientom zaproponować zupełnie nowe, świąteczne odsłony. Piernikowe, cynamonowe czy makowe – lody w takich wersjach z pewnością skradną serce każdego.

Decydując się na wprowadzenie do swojego lokalu możliwości dostawy, szczególnie zadbaj o odpowiednie przewożenie lodów. Zaopatrz się w specjalne, termiczne opakowania, które na dłużej zachowają odpowiednią temperaturę. Wyróżnij się na tle konkurencji i stwórz wyjątkową ofertę świąteczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!