Zabiegi mezoterapii igłowej skóry znów są w centrum uwagi, ponieważ klienci szukają rezultatów widocznych szybko i gołym okiem. Oto ważne punkty, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy taka medycyna estetyczna bielsko jest i dla Ciebie.

Odwieczne dążenie do doskonałej skóry doprowadziło wielu klientów do tego, aby przejść pod igłę – to znaczy skorzystać z mezoterapii. Zabiegi tego rodzaju można teraz znaleźć w menu zabiegów w salonach w całym kraju – również w Bielsku-Białej, a terapeuci mogą pomóc klientom osiągnąć ich cele dzięki podstawowej zasadzie gojenia się i regeneracji ran. Chociaż najczęstszą formą mikronakłuwania jest metoda mezoterapii istnieją inne opcje, na które należy zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji, które leczenie zastosować, a wraz z narastającym nieporozumieniem, kto może wykonać te zabiegi, warto przeprowadzić badania.

Mezoterapia jest jedną z alternatyw dla mikroigieł. Francuska terapia pierwotnie opracowana w celu wstrzykiwania leku w podskórną tkankę tłuszczową, jest obecnie szeroko stosowana do odmładzania skóry, ale jest to zupełnie inna procedura niż mikroigłowanie. Zarówno mezoterapia, jak i mikroigłowanie wymagają technik igłowania – jednak różnią się:

• długością igły, aplikacją,
• głębokością penetracji,
• szybkością igłowania.

Mezoterapia łączy w sobie specjalnie dobrany koktajl silnych witamin, które są wstrzykiwane w dolne warstwy skóry za pomocą urządzenia mezo z jedną igłą, podczas gdy mikroigła delikatnie przesuwa wiele mikroskopijnych igieł po twarzy, powodując drobne ślady nakłuć, aktywując produkcję kolagenu i elastyny.

Dlaczego zabiegi urodowe z igłą są tak popularne?

Chociaż dla niektórych zabiegi igłowania mogą wydawać się przerażające, stały się gwiazdą usług dla wielu terapeutów skóry i praktyków kosmetycznych, dzięki imponującym wynikom, które mogą osiągnąć, pozostając niechirurgicznymi. To stało się integralną częścią algorytmu leczenia w ciągu ostatnich kilku lat ze względu na jego skuteczność, ograniczony profil bezpieczeństwa i znaczące wyniki kliniczne. Pacjenci nie są skłonni do przedłużających się przestojów i wydają się unikać bardziej inwazyjnych procedur, więc mezoterapia igłowa zapewnia idealną równowagę między minimalnym czasem rekonwalescencji i widocznie lepszymi wynikami.

Zobacz również modelowanie ust w Krakowie

Chociaż zarówno mikroigłowanie, jak i mezoterapia działają, wyzwalając reakcję w dolnych warstwach skóry, każda z nich jest dostosowana do różnych problemów, więc możesz wybrać, w który zabieg zainwestować, w zależności od najczęstszych wskazań wśród klientów. Bielskie kliniki medycyny estetycznej mają swoim menu obie procedury ze względu na szeroki zakres problemów klientów, którymi można zająć się zarówno na twarzy, jak i na ciele, oferując te dwie procedury.

To jest idealne dla klientów o nierównym odcieniu lub fakturze skóry, a także pomaga wyrównać powierzchowne przebarwienia i zaczerwienienia. Jest również dobrym rozwiązaniem na bardzo cienkie zmarszczki rozchodzące się od oczu i wokół ust – to pierwsze oznaki starzenia, z którymi nie musisz się męczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!