W obecnych czasach reklama jest wszechobecna. Nic dziwnego, skoro niesie ze sobą tak wiele korzyści. Pozwala zaprezentować szerszemu gronu produkty i usługi, wypromować markę i stworzyć relację z odbiorcami. Również w Bielsku-Białej przedsiębiorcy chętnie korzystają z różnych nośników reklamy. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne z nich.

Billboardy

Jeśli chodzi o najpopularniejsze nośniki reklamy w Bielsku-Białej, to prym wiodą billboardy. Spotkać tutaj można zarówno billboardy wolnostojące, jak i przytwierdzone do budynków. Popularnością cieszą się billboardy w różnych formatach, od małych, po te średniej wielkości i duże. Z pewnością nie sposób nie zauważyć reklamy na dużych billboardach, zwłaszcza że znajdują się w miejscach ruchliwych i najczęściej uczęszczanych.

Ekrany LCD

W Bielsku-Białej coraz częściej można spotkać reklamę w formie ekranów LCD. Bielscy przedsiębiorcy nie boją się nowoczesnych form promocji i mają świadomość, że reklama wyświetlana na ekranach LCD ma większą siłę przebicia i skuteczniej przyciągają uwagę. Ekrany LCD umieszczane są w różnych miejscach: na dworcach, w komunikacji miejskiej, w galeriach handlowych oraz w wielu innych miejscach użytku publicznego. Reklama na ekranach LCD pozwala urozmaicić czas w oczekiwaniu na swoją kolejkę, czy autobus, więc tym samym stanowi pewną formę rozrywki dla tych, którzy w danym momencie nie mogą inaczej spędzić swojego czasu.

Reklama na pojazdach

W Bielsku-Białej coraz częściej można spotkać reklamę na różnego typu pojazdach. Zwykle reklamą oklejane są wybrane części pojazdów, choć spotkać też można reklamę na całych pojazdach. Najczęściej spotykaną reklamą jest ta na pojazdach komunikacji miejskiej. Jest to przede wszystkim forma reklamy dedykowana osobom, które w Bielsku-Białej korzystają z komunikacji miejskiej, gdyż poruszając się autobusem lub pociągiem, mogą zapoznać się z przekazem reklamy.

Plakaty

Przedsiębiorcy z Bielska-Białej w dalszym ciągu korzystają z tradycyjnych form reklamy, za jakie z pewnością można uznać plakaty. To raczej nie powinno nikogo dziwić, gdyż wystarczy zainwestować w ciekawy pomysł, by swoim plakatem przyciągnąć zainteresowanie. Warto też mieć na uwadze, że można drukować plakaty w różnej wielkości i formie, więc można je umieszczać w różnych miejscach – na słupach, tablicach, na budynkach, czy przystankach autobusowych.

Ulotki

Opisując najpopularniejsze nośniki reklamy w Bielsku-Białej nie sposób ominąć też ulotek. Dlaczego? Najstarsze formy reklamy nadal budzą zainteresowanie, w szczególności wśród osób starszych, którzy nie interesują się nowoczesną reklamą. Biorąc to pod uwagę, przedsiębiorcy sięgają po nie razem z plakatami. Poza tym ulotki są o tyle wygodną formą promocji, że można je dostarczyć do docelowego grona odbiorców i tym samym szybko przedstawić im ofertę danej firmy. Możliwości ich kolportażu jest wiele, lecz najczęściej ulotki rozdawane są na najruchliwszych ulicach oraz w miejscach, które przyciągają ludzi, a w Bielsku-Białej ich oczywiście nie brakuje.

Artykuł opracowano wspólnie ze firmą Znajdź Reklamę sp. z o. o..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!