Mieszczące się w Bielsku-Białej nowoczesne Centrum Medyczne Danea oferuje konsultacje, diagnozę i leczenie w kilkunastu najważniejszych dziedzinach medycyny, począwszy stomatologii na neuropsychologii kończąc. Mikroskop ułatwia przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów w trudno dostępnych i mało widocznych miejscach w jamie ustnej, co do tej pory przeszkadzało pacjentom i było dyskomfortem podczas zabiegu.

Do standardów należy zrobienie i zapisanie RTG punktowego, panoramicznego lub cefalometrycznego w technologii cyfrowej na płytce CD. Na stronie www.danea.pl znajdują się wszystkie dane kontaktowe, a Centrum oferuje dowóz osób, które mają problemy z wychodzeniem z domu. Możliwe jest umówienie wizyty także w soboty w szczególnych przypadkach w nagłych sprawach, jak na przykład ból zęba.

Medycyna estetyczna

Inną nowoczesną dziedziną, która pozwala na kompleksową pomoc, jest szybko się rozwijająca medycyna estetyczna. Stosowane są sprawdzone, bezpieczne i najnowsze metody, nie należące do tanich, ale zarazem gwarantujące, że zabieg będzie udany, skóra i nawet osocze stanie się znowu bogatopłytkowe, a człowiek nie tylko poczuje się młodszy, ale i takim rzeczywiście stanie.

Dietetyka

Kolejną rozwijającą się dziedziną jest dietetyka, potrzebna zarówno w leczeniu i cateringu szpitalnym, jak i w prywatnej diecie. Doświadczeni dietetycy pozwolą nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale i spróbować potraktować pożywienie jako coś, co wspomaga stosowane leki, a nawet będące naturalnym, najbardziej powszechnym i wciąż niedocenianym lekarstwem ciała i ducha. Bo nie jest wszystko jedno, co pacjent spożywa, zwłaszcza w przebiegu alergii na pewne produkty (gluten, mleko, tłuszcz). Wykluczenie pewnych przyzwyczajeń i nabycie dotąd nie praktykowanych przynosi widoczną poprawę parametrów zdrowia.

Protetyka, stomatologia

Centrum posiada też gabinety protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Ze specjalizacji chirurgicznych można zaproponować mało stresującą małych pacjentów chirurgię dziecięcą. Ponadto w Centrum skorzystać można z gabinetu ginekologa i ginekologii endokrynologicznej, neurologa i urologa. Jest też punkt pobrań materiału biologicznego do badań laboratoryjnych. Można wykonać zarówno podstawowe, jak i kompleksowe i specjalistyczne badania laboratoryjne, między innymi diagnostykę w kierunku schorzeń endokrynologicznych i nowotworowych, a tu ważne jest szybkie postawienie diagnozy. Punkt pobrań pracuje od pn-pt w godz. 7.00-9.00.

Rejestracja

Rejestracja jest możliwa telefonicznie (numery tel. stacjonarnych są podane na www.danea.pl) i nie ma rejonizacji – przyjęty będzie każdy pacjent, który umawiany jest na konkretny dzień i godzinę, a przesunięcia są niewielkie – rzędu 5-10 minut. Dla pacjentów zapracowanych oferta Centrum “Danea” jest bardzo przyjazna i nie burzy codziennego kalendarza. To bardzo ważne w dzisiejszych realiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!