Parę słów o firmie

Nasza firma z ogromnym sukcesem zajmuję się produkcją, oraz sprzedażą różnego rodzaju namiotów od ponad 20 lat. Nasza firma to także ogromna wypożyczalnia namiotów. Z sukcesem współpracujemy z klientami z przeróżnych sektorów działalności. Nasza siła opiera się przede wszystkim na innowacyjnej koncepcji produkcji różnego typu wyposażenia. Jako jedyny producent namiotów w Polsce posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Co wyróżnia namioty naszej marki?

Przede wszystkim są one wykonane z wysokiej jakości aluminium, charakteryzującego się ogromną wytrzymałością. Nasze namioty mają możliwość kilkustopniowej regulacji wysokości nóg. Krzyżaki zarówno wewnętrzne, jak i te zewnętrzne są całkowicie wzmocnione co daję odporność na ogromne obciążenia. Nasze produkty posiadają innowacyjny wręcz system mocowania boków na bizę. Posiadamy 5 lat gwarancji na stelaże Vitabri bez względu na wybrany model. Oczywiście to nie wszystko. Jest wiele innych zalet produktów naszej marki.

Rodzaje namiotów

Namioty reklamowe

Są one oryginalnym, a także niezwykle atrakcyjnym sposobem na komunikację o charakterze marketingowym.  Nasza firma oferuję swoim klientom kompleksowe wyposażenie stoiska reklamowego, które może być wykorzystane podczas różnego rodzajów wydarzeń. Tego typu konstrukcje są wykonane w pełni z aluminium. Posiadają ponad 5 lat gwarancji.

Namioty ogrodowe

Nasza firma opracowała masę niezwykle funkcjonalnych namiotów przeznaczonych do umieszczenia w przy domowym ogródku. Są one skierowane przede wszystkim do klientów ceniących sobie jakość i idącą obok niej estetykę. Produkty tego typu cechuję przede wszystkim ogromna wytrzymałość konstrukcji na różnego rodzaju ciężary i uszkodzenia. Ma to zagwarantować pełne bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Posiadają one certyfikat BVCTS na porywy wiatru o maksymalnej prędkości aż 100 km/h. Klient ma swobodę wyboru koloru tkaniny z którego zostanie wykonany namiot, a wszystkie materiały wykorzystane do jego produkcji są pochodzenia polskiego.

Namioty handlowe

Naszym priorytetem od początku było opracowanie jak najlepszych namiotów skierowanych do branży handlowej. Przy ich produkcji zastosowaliśmy szereg wielu ułatwień pozwalających na niezakłócalną pracę w terenie. Są one wręcz idealnym zabezpieczeniem przed wszelkiego rodzaju niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Ponadto Vitabri oferuję ponadto w pakiecie systemy półek, lad, a także wieszaków marki NOMAD SHOP. Klient może także na własne życzenie otrzymać pewne dodatki. Należą do nich lampy LED, czy promienniki podczerwieni ułatwiające pracę w niskich temperaturach. Konstrukcję zostały wykonane w pełni z aluminium i są objęte ponad 5-letnią gwarancją.

Namioty pogrzebowe

W tym przypadku nasza firma skupia się przede wszystkim na uzyskaniu wysokiej elegancji połączonej z ogromną wytrzymałością. Mogą być one produkowane w dosłownie dowolnych konfiguracjach. Wszystko zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od samego klienta. Posiadamy szeroki wybór kolorów, materiałów i stelaży najwyższej jakości.

 

VITABRI jako producent również wynajmuje namioty – https://www.vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych. Sprawdź ofertę wynajmu danego typu namiotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!