Choć Bielsko-Biała nie jest tak dużym miastem, jak Warszawa, Gdańsk czy Wrocław, nie oznacza to, że mieszkanki miasta nie podążają z duchem czasu. Panie świetnie się ubierają, co widać zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji.

Bielszczanki ubierają się elegancko, stylowo i z dobrym smakiem. Rodzaj stylizacji jest uzależniony zarówno od wieku, jak i od indywidualnych upodobań. Podczas gdy młodsze panie pozwalają sobie na różnego rodzaju modowe szaleństwa, panie w wieku dojrzałym stawiają na klasyczną elegancję, która nigdy nie wychodzi z mody i zawsze doskonale się prezentuje.

Jedne spodnie, wiele możliwych stylizacji

Wśród modnych w ostatnim czasie ubrań na pierwszy plan wysuwają się lekkie, zwiewne sukienki, które przypominają nieco modę sprzed kilkudziesięciu lat. Doskonale sprawdzają się szczególnie w upalne dni. Poza sukienkami nieustannie modne są dżinsy, które nosimy zarówno w wersjach sportowych, jak i bardziej eleganckich. Wszystko zależy od tego, jakie dobierzemy do nich dodatki. Jeśli do zwykłych dżinsów wybierzemy ciemny obcisły top, eleganckie szpilki i dopasowaną torebkę, bez problemu uzyskamy stylizację, w której można się pokazać także podczas wyjątkowej okazji czy na ważnej uroczystości. Jeśli chcemy uzyskać bardziej drapieżny wygląd, warto nieco zmienić dodatki. Zamiast zwykłej, eleganckiej torebki dobrym rozwiązaniem może być torebka skórzana z ćwiekami, która zwykłej stylizacji nada zupełnie nowy charakter.

Na uroczystych okazjach panuje klasyka

Bielszczanki poza podążaniem za modą chętnie sięgają po klasykę, co jest szczególnie widoczne podczas wyjątkowych okazji i oficjalnych uroczystości. W takie dni najczęściej wybieramy eleganckie sukienki z dopasowanymi bolerkami czy żakietami bądź zestawy garsonek w stonowanych kolorach. Takie ubrania świetnie się prezentują i wyglądają elegancko, natomiast nie przyciągają spojrzeń, gdyż nie są krzykliwe.

Bardzo ważne dodatki

Oprócz ubrań, bardzo ważnym elementem każdej stylizacji są dodatki. Moda zmienia się w ich przypadku niemal tak samo często, jak w przypadku mody ubraniowej. Zarówno jeśli chodzi o torebki, jak i biżuterię czy inne dodatki, najlepiej jest więc kierować się własnym gustem i upodobaniami. Nie zawsze to, co modne, podoba nam się i chcemy to założyć na siebie. Czasem wręcz modne akcesoria i dodatki są czymś, czego nigdy nie włożyłybyśmy na siebie. Planując swoje codzienne czy odświętne stylizacje nie warto więc ślepo gonić za modą i stosować się do wszystkiego, co dyktują kreatorzy mody. Czasem ponadczasowa klasyka prezentuje się o wiele lepiej niż kreacje rodem ze światowych wybiegów mody. Warto tez pamiętać, by nigdy nie wyrzucać ubrań, które już wyszły z mody. Moda ma bowiem to do siebie, że lubi zataczać koło i często sięga po sprawdzone trendy sprzed wielu lat. Jeśli coś jest niemodne, jest duża szansa, że za jakiś czas będzie krzykiem mody.

Zobacz również jak prezentuje się torebka skórzana z ćwiekami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!