Być może masz już własne dobre powody do nauki języka rosyjskiego. Być może lubisz dźwięk rosyjskiego akcentu, lub podziwiasz rosyjski balet i literaturę, lub chcesz poznać rosyjską dziewczynę lub spotkać się z księciem. Może planujesz robić interesy w Rosji lub po prostu chcesz odwiedzić Moskwę jako turysta. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad korzyściami płynącymi z nauki języka rosyjskiego, oto kilka wspaniałych powodów, dla których warto zacząć tę naukę w jednej z szkół w Bielsku-Białej!

Kalinka – Bielskie Centrum Kształcenia Języka Rosyjskiego
Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała

Jesteś pasjonatem rosyjskiej literatury klasycznej i marzy Ci się czytanie dzieł rosyjskich klasyków w oryginale? Kalinka – Bielskie Centrum Kształcenia Języka Rosyjskiego przygotuje Cię do tego doskonale!

Utalentowani rosyjscy pisarze – Bunin, Czechow, Puszkina – są autorami niezwykle interesujących dzieł literackich. Słynne dzieła Lwa Tołstoja, Fiodora Dostojewskiego i Nikołaja Gogola przekazują istotę duszy rosyjskiej. Jednak kultura rosyjska jest znana nie tylko z dzieł tych pisarzy. Wielu wybitnych muzyków i śpiewaków, takich jak Oistrakh, Chaliapin, Czajkowski i dziesiątki innych również pochodzi z Rosji. Chwała rosyjskiego baletu i jego gwiazd takich jak Anna Pavlova, Mikhail Baryshnikov i Rudolf Nureyev nie ustępuje nawet dzisiaj. Rosyjskie dziedzictwo kulturowe jest powszechnie znane na całym świecie, a znajomość języka rosyjskiego jest koniecznością, aby w pełni cieszyć się i zrozumieć.

Instytut Językowy Leonardo
ul. Cechowa 23/5 II piętro
43-300 Bielsko-Biała

Wiele słyszałeś o pięknie i skromności rosyjskich kobiet i chcesz znaleźć swoje przeznaczenie w Rosji? Instytut Językowy Leonardo pomoże Ci pojąć język rosyjski dla początkujących i spełnisz swoje marzenie!

Niesamowite i tajemnicze rosyjskie kobiety były muzami dla wielu wspaniałych artystów i pisarzy. Mężczyźni na całym świecie opowiadają legendy o pięknie rosyjskich kobiet, podczas gdy tradycje i osobliwości rosyjskiego wychowania kształtują ich szlachetny i skromny charakter. Rosyjskie kobiety pełnią rolę wspaniałych gospodarzy i przywiązują dużą wagę do wartości rodzinnych. Wielu mężczyzn z różnych krajów świata marzy o tym, aby mieć kobietę pochodzącą z Rosji za żonę. Dlatego też, oprócz nauki języka miłości, byłoby idealnie gdybyś udał się do tego Instytut u w celu opanowaniem języka ojczystego przyszłej “drugiej połowy”.

Hiromi Centrum Języków Obcych
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała

Zdajesz sobie sprawę z rentownych możliwości inwestycyjnych w Rosji i chcesz rozważyć założenie firmy w Rosji. Hiromi Centrum Języków Obcych na pewno Ci w tym pomoże!

Jeśli wybierasz się w podróż służbową do Rosji, musisz być przygotowany do komunikowania się z rosyjskimi partnerami biznesowymi. Rosyjscy przedsiębiorcy są dobrze zorientowani w ekonomii międzynarodowej i chętnie nawiązują stosunki handlowe z partnerami z zagranicy. Skorzystaj z tej szansy, ale pierwsze weź się za znajomość języka rosyjskiego – która jest koniecznością dla efektywnej komunikacji z nowymi partnerami biznesowymi.

1 thought on “Nauka języka rosyjskiego w Bielsku-Białej – przegląd ofert

  1. Warto jeszcze wspomnieć o możlwości nauki po przez skype. Ja właśnie w ten sposób się doszkalam ponieważ nie mam za dużo czasu po pracy :/ Moja nauka rosyjskiego warszawa idzie mi całkiem szybko no ale wiadomo, jak się czegoś chce to łatwiej się uczyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!