W Gdańsku Jasieniu powstaje nowe osiedle OPTIMA. Nowe mieszkania zlokalizowane są przy ulicy Stężyckiej, blisko wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, która umożliwia dotarcie do centrum Gdańska w zaledwie 15 minut. Mieszkania od dewelopera INPRO cieszą się dużym zainteresowaniem. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do rządowego programu MdM.

W okolicy rodzinnego osiedla OPTIMA znajdują się liczne ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne, które są niewątpliwym atutem inwestycji, zwłaszcza dla entuzjastów aktywnego wypoczynku. Od marca 2018 INPRO zapewni mieszkańcom kursowanie autobusu bezpośrednio do osiedla.

bramy koszalinOferta deweloperska zakłada powstanie cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, wraz z małą architekturą, oczkiem wodnym, dużym placem zabaw dla najmłodszych i halą garażową. Inwestycja jest częściowo ogrodzona i monitorowana. Lokatorzy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania będą mogli także cieszyć się boiskiem wielofunkcyjnym i siłownią zewnętrzną. W dalszych etapach budowy osiedla OPTIMA przewidziano również powierzchnię handlowo-usługową.INPRO wykonało chodnik, oświetlenie i ułożyło drogę z płyt drogowych na na ul. Stężyckiej.

Mieszkania są wyposażone w oszklone balkony, a do lokali na parterze przynależą urokliwe ogródki.
Mieszkania od dewelopera dają możliwość dowolnej aranżacji, a także maksymalnego wykorzystania przestrzeni i światła dziennego. Nowe mieszkania powstaną docelowo w sześciu budynkach, pierwsze trzy zostały już oddane do użytkowania. W aktualnej ofercie znajdują się jeszcze gotowe do odbioru mieszkania.

Oferta deweloperska obejmuje mieszkania o metrażu od 41 do 66 mkw. W aktualnej ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe.

Zobacz jak wyglądają Mieszkania i apartamenty Inpro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!