Wesele to bardzo ważny moment w życiu. Niektórzy mówią nawet, że najważniejszy. Od dziecka wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądał ten dzień. Często snujemy plany i marzenia na jego temat. Chcemy, aby  był idealny i spełnił oczekiwania nie tylko nasze, ale także naszych najbliższych. Dlatego ważne jest, aby zaplanować go “od a do z” dużo wcześniej, aby nic nas nie zaskoczyło i nie przysporzyło dodatkowych nerwów. Na czym powinniśmy się skupić, planując to wyjątkowe wydarzenie? Jest kilka filarów, na których warto oprzeć przygotowania, a następnie do nich dobudować resztę niezbędnych detali.

Strój pary młodej

Biała suknia i elegancki garnitur to nie wasz styl? Nie musicie udawać kogoś, kim nie jesteście. Wesele to impreza, na której macie świętować waszą miłość i to wy macie się dobrze czuć, a nie spełniać oczekiwania rodziców, czy babć. 

Jeśli marzycie o imprezie tematycznej, podczas której będziecie przebrani za postacie z ulubionego filmu i chcielibyście, aby wasi goście również tak się ubrali, nie bójcie się im o tym powiedzieć. Jeśli komuś zależy na waszym szczęściu, to uszanuje waszą prośbę, a jeśli nie, trudno. Nie musicie się przejmować opinią innych, bo to wasz dzień i to wy macie być w tym dniu szczęśliwi. 

Jeśli podążając za modą, wybierzecie czarną lub czerwoną suknię ślubną i kraciasty garnitur, nie przejmujcie się opinią konserwatywnych członków rodziny. Bawcie się modą i stylizacją, po prostu bądźcie sobą i decydujcie, jak ma wyglądać wasze wesele. Pamiętajcie, że to wasza decyzja i wasz wybór, a nie waszych rodziców, czy dziadków. Oni mogli decydować o swoim weselu. Teraz czas na was.

Styl uroczystości

Zastanówcie się jaki styl wam odpowiada. Czy wolicie sale przystrojoną kwiatami, folklorystycznymi ozdobami, czy może macie zupełnie inną wizję? Może zamiast kwiatów bardziej podobają wam się balony, a zamiast standardowego pierwszego tańca wolicie taniec ze świecami lub zimnymi ogniami. Świetny pomysł. Tak właśnie wyglądają nowoczesne wesela. Odbiegają od utartych schematów i realizują marzenia nowożeńców. 

Jeśli zdecydujecie się na konkretny styl, postarajcie się do niego dopasować pozostałe elementy, zaczynając od ozdobienia sali, a kończąc na zaproszeniach i małych podarunkach dla gości. Obecnie bardzo popularne są świeczki sojowe ozdobione ładną etykietą ze słowami podziękowania. One również mogą być stylizowane tak, by pasowały do tematu przewodniego waszego wesela.

Miejsce imprezy

Na koniec bardzo ważny element, czyli miejsce, w którym ma się odbyć wesele. Jak je znaleźć. To bardzo proste. Wpisujecie w wyszukiwarkę hasło sala weselna Warszawa i wybieracie dogodne dla was miejsce. Niezależnie od tego, na jaki styl się zdecydujecie, zadbajcie o to, by wybrać miejsce ze smacznym jedzeniem i dogodnym dojazdem. Ważne jest również by sala, na której zorganizujecie wesele, była przestronna i elegancka. 

To baza, do której bez problemu dołożycie wybrane przez was elementy, która pozwoli na wystylizowanie pomieszczenia w dowolny sposób. Dodatkowym plusem będzie wliczony w cenę nocleg dla was, czyli pary młodej i ładna lokalizacja, która pozwoli na zrobienie efektownych zdjęć i ewentualne zorganizowanie imprezy również w plenerze.

 hotel jastrzębia góra

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!