Dystrybucja leków do aptek nie musi być wcale skomplikowanym procesem logistycznym, jednak ważne jest to, aby powierzyć tę usługę profesjonalistom. To gwarancja bezpiecznego i zgodnego ze wszystkimi normami transportu, a tylko taki zapewni bezproblemowe dostarczenie leków od producenta do aptek i szpitali.

Kompleksowe wsparcie dystrybucji bezpośredniej

Dystrybucja leków to wieloetapowy proces, którego każdy element jest ważny, począwszy od logistyki magazynowej i transportowej, aż po administrację procesu sprzedażowego. Wspieramy dystrybucję w modelach DtP (Direct to Pharmacy) i DtH (Direct to Hospital). To modele, które gwarantują to, że właściciel pozostaje właścicielem produktu aż do momentu dostawy do ostatecznego klienta. Zlecając obsługę tego procesu operatorowi logistycznemu, mają Państwo pewność powodzenia całego procesu i zachowania najwyższej jakości w ciągu całego czasu jego trwania. Wszystko za sprawą wdrożenia wypróbowanych i bezpiecznych procedur, doświadczonej kadry, a także sprawdzonego know-how. Specjalistyczna infrastruktura i zasoby logistyczne wspierają cały proces.

Profesjonalna dystrybucja do aptek

Skuteczna logistyka polega na skróceniu drogi produktu do apteki i szpitala. Producentom zapewniamy pełną kontrolę nad produktem i procesem sprzedaży swoich produktów, dzięki czemu można kształtować politykę handlową/cenową, nie zajmując się jednocześnie kwestiami operacyjnymi. Powierzenie procesu logistycznemu profesjonalnemu operatorowi oznacza pełną odpowiedzialność za procesy logistyczne związane z dystrybucją leków operatora logistycznego. Najważniejsze jest to, że wszystkie z nich cechuje przede wszystkim bezpieczeństwo i najwyższa jakość. Bardzo ważna w świetle prawa jest zgodność z jego przepisami, dlatego realizacja każdego procesu odbywa się zgodnie z wymogami Prawa farmaceutycznego oraz Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych (DPD). Dystrybucja do aptek może być prostym procesem, który spełnia wszelkiego rodzaju normy.

Zalety powierzenia dystrybucji leków profesjonalnemu operatorowi logistycznemu
Największą zaletą jest przede wszystkim oszczędność czasu nie tylko poświęconego na sam proces, ale również na zapoznanie się ze wszystkimi regulacjami prawnymi oraz normami. Często problemem jest brak odpowiednich zasobów i duże ryzyko, że proces zakończy się niepowodzeniem. Profesjonalny operator logistyczny pozwoli zaoszczędzić stres, czas i udzieli profesjonalnego wsparcia na każdym kroku. Porozmawiaj z nami i skorzystaj z naszej oferty już dziś. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!