Właśnie wprowadziłeś się do nowej przestrzeni, meble zostały zainstalowane, a wszystkie wymagania elektryczne i dane zostały spełnione. Twoje biuro jest gotowe, a zespół jest podekscytowany nową przestrzenią. Kilka lat później emocje już minęły i trzeba coś zaktualizować. Możesz nie potrzebować całej metamorfozy, ale wystarczy, aby stworzyć coś nowego, świeżego i zachęcającego.

Oto kilka prostych pomysłów, jak zaktualizować swoje biuro. Tworząc listę, postawiliśmy kilka założeń: meble do prywatnych i otwartych biur zostaną ponownie wykorzystane, ale wzbogacone o pojedyncze meble Mebelux dla ożywienia przestrzeni, recepcja, szafki do pokoju socjalnego i większość materiałów podłogowych pozostanie. Lampy sufitowe, sufity akustyczne, drzwi i zasłony okienne, takie jak żaluzje, które są zwykle częścią standardowych wykończeń budynków, na pewno pozostaną.

1. Użyj cyfrowych obrazów ściennych, aby przekazać, o co chodzi w Twojej firmie.

Jeśli chodzi o firmę promującą zrównoważony rozwój poprzez korzystanie z mediów społecznościowych i aplikacji opartych na informacjach, musisz praktykować to, co głosisz. Wykorzystanie cyfrowych obrazów przyrody na wspólnym obszarze wysyła bezpośredni i jasny komunikat o tym, czym zajmuje się firma.

2. Użyj niestandardowej grafiki na swoich ścianach.

Ciekawą koncepcją dzisiaj są cyfrowe obrazy na szkle, niestandardowe grafiki na ścianach w ramach projektu swojego miejsca pracy. Pobudza to kreatywność i zachęca do życia i oddychania marką firmy. Istnieje wiele lokalnych sklepów i sprzedawców internetowych, które oferują niestandardowe projekty graficzne… ale możesz użyć własnych czarno-białych lub kolorowych zdjęć, które oddają Twoją markę. Logo namalowane na ścianach ciekawą czcionką i dopełniające ilustracje wizualne to również oryginalne dzieła sztuki.

3. Używaj różnych rodzajów podłóg

Jeśli pozwala na to budżet, możesz dodać inny materiał podłogowy w recepcji. Wspólne obszary, zwłaszcza recepcja, zapewniają największy wpływ i widoczność Twojej marki i kultury. Użyj materiałów, takich jak płytki dywanowe, aby ułatwić instalację i elastyczność w tworzeniu wielu różnych wzorów, aby uzyskać bardziej spersonalizowany wygląd.

4. Spraw, aby Twoja sala konferencyjna była interaktywna

Odśwież swoją salę konferencyjną o więcej interaktywnych multimediów z pomocą czegoś tak prostego, jak białe tablice i pleksi na ścianach. Jeśli chodzi o firmę zajmującą się doradztwem w zakresie strategii i projektowania oprogramowania na zamówienie, specjalizującą się w produktach i usługach mobilnych i internetowych, będziesz potrzebować przestrzeni, w której możesz wraz z pracownikami szybko wyrażać i ilustrować swoje pomysły. Korzystając z tych narzędzi, będziecie w stanie swobodnie przekazywać pomysły, szybko identyfikować i rozwiązywać problemy.

5. Użyj kolorów akcentów, aby rozjaśnić przestrzeń

Dodaj kolor, używając akcentów kolorystycznych na ścianach i meblach biurowych, takich jak otomany, aby uzupełnić Twoją przestrzeń i kulturę. To dodaje osobowości, wymiaru i wnosi nowe życie do miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!