Znalezienie pasjonującej pracy, takiej, która będzie stanowiła codzienne źródło satysfakcji, dawała wiele różnorodnych możliwości rozwoju, a do tego niezłe zarobki, jest naprawdę trudne. Jednak praca w BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/) daje właśnie takie możliwości wszystkim osobom, które w mniejszym bądź większym stopniu interesują się motoryzacją. Jeśli Ty także jesteś właśnie na etapie poszukiwań wymarzonej pracy, a dodatkowo samochody stanowią Twoją największą pasję, koniecznie poznaj przygotowaną przez nas ofertę, która na pewno pozytywnie Cię zaskoczy. 

Kogo szukamy?

Zależy nam na znalezieniu młodych i ambitnych osób, które nastawione są na osiągnięcie sukcesu. Czekamy na aplikacje od pełnych zapału do pracy, komunikatywnych, otwartych na nowe wyzwania oraz innych ludzi, cechujących się wysoką kulturą osobistą osób. Mamy nadzieję na znalezienie pracowników, którzy mogą pochwalić się znajomością języków obcych, a także doświadczeniem w branży. Zależy nam na ludziach sumiennych, samodzielnych, którzy jednocześnie umieją pracować w grupie.

Co oferujemy?

Przede wszystkim pracę w zgranym zespole, w którym panuje niezwykle przyjazna atmosfera. Ponadto zapewniamy godziwe warunki zatrudnienia oraz bardzo dobre zarobki. Ponadto gwarantujemy wiele ciekawych możliwości rozwoju oraz liczne szkolenia. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz oczekiwania młodych ludzi, którym pragniemy zaoferować pracę ich marzeń połączoną z największą pasją, jaką są samochody marki premium.  Bawaria Motors to znana na całym świecie firma, której zaufały już miliony osób. Jeżeli chcą Państwo stać się częścią sukcesu tej wyjątkowej marki, zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowiska.

Oferujemy pracę związaną między innymi ze sprzedażą, zarządzaniem oraz serwisem, a także wiele innych stanowisk, wśród których na pewno każdy z Państwa znajdzie wymarzone dla siebie zajęcie. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas praca sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób.  Zapewniamy pracę u dealerów Bawaria Motors na terenie całego kraju, szczególnie w największych miastach Polski, takich jak: Kraków, Kielce, Katowice, Warszawa czy Wrocław.  Nie możesz znaleźć satysfakcjonującej Cię pracy? Weź sprawy w swoje ręce i dopomóż szczęściu. Aplikując na przygotowane przez nas stanowiska otworzysz sobie drzwi do dalszej kariery w branży motoryzacyjnej. Serdecznie zachęcamy do wysyłania CV oraz listów motywacyjnych na nasz adres mailowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!