Jesteś odpowiedzialna za organizację wieczoru panieńskiego siostry czy przyjaciółki? Przed Tobą ważna misja – ta impreza zostanie zapamiętana na długo! Co zrobić, żeby faktycznie okazała się źródłem wspaniałych wspomnień? Oto kilka fenomenalnych pomysłów, dzięki którym gorączka ostatniej panieńskiej nocy będzie mogło konkurować z samym weselem.

Impreza, ale nie taka zwyczajna

Zabawa taneczna to podstawa albo przynajmniej element każdego wieczoru panieńskiego. Nie warto rezygnować z tej tradycji, lecz nieco ją podkręcić. Zamiast standardowej zabawy w klubie zaaranżuj dancefloor w nieoczekiwanym miejscu. Może to być strych w domu, piwnica, ogródek, dach budynku, altana, chatka w górach, wynajęta barka na rzece i wiele innych miejsc, które nie od razu wywołują imprezowe skojarzenia. Dla przyszłej panny młodej też okażą się zaskoczeniem.

Wybór miejsca jest ważny, ale trzeba je jeszcze odpowiednio zaaranżować. Z pomocą przychodzą tematyczne dekoracje, które kupisz w dobrze wyposażonym sklepie https://decomaxparty.pl/37-wieczor-panienski . Jeżeli uznasz, że uczestniczkom zabawy najbliżej do egzotycznych tancerek, to zabawa w hawajskim stylu będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli wolicie klimaty glamour, to zamiast kolorowych wieńców i słomek do drinków z ananasami, wybierzcie perły, satynowe rękawiczki i balony w złotym kolorze.

Wyjazd do SPA

Kto powiedział, że wieczór panieński może być tylko jeden? Jeżeli chcesz bawić się lepiej i dłużej, to zorganizuj imprezę wyjazdową. Weekendowy pobyt w SPA to relaks dla ciała i ducha potrzebny zestresowanej i zmęczonej przygotowaniami narzeczonej. Inne uczestniczki na pewno też chętnie dołączą do wspólnej zabawy.

Wiele hoteli oferuje pakiety pobytowe dla kobiet, które sprawdzą się na ostatnio wyjazd w panieńskim stanie. Jednak oprócz atrakcji zorganizowanych takich jak wystawna kolacja, masaż w SPA czy kulig warto też zadbać o klimat panujący w pokoju lub hotelowym apartamencie. Z pomocą dekoracji – rozet, girland i balonów w kilkanaście minut zmieni się on z bezosobowego pomieszczenia we wspaniałą dyskotekę!

Sporty – bardziej lub mniej ekstremalne

Wieczór panieński powinien oddawać charakter panny młodej i zachęcać do wspólnej zabawy wszystkie uczestniczki. Jeśli lubicie ruch, aktywność i dobrą zabawę, nie boicie się nowych wyzwań lub pozostajecie wierne jednej dyscyplinie sportowej, to spędźcie wieczór panieński na wspinaczce, skokach na bungee czy nurkowaniu. Zastrzyk adrenaliny będzie próbą generalną przed weselem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!