Jak zainwestować swoje pieniądze? Mamy dla Was kochani Bielszczanie kilka wskazówek, które pozwolą zacząć iść w dobra, finansową stronę.

Jeśli chcesz zdobyć bogactwo, musisz zrobić więcej, niż tylko zarobić pieniądze. Co najważniejsze, musisz trzymać się pieniędzy, które zarabiasz. A potem musisz zwiększyć swoje pieniądze. Aby zwiększyć swoje pieniądze, musisz nauczyć się inwestować. Kiedy stajesz się inwestorem, będziesz wykorzystywał swoje pieniądze, aby zdobyć rzeczy, które oferują potencjał rentownego zwrotu przez jeden lub więcej z poniższych sposobów:

  • Odsetki i dywidendy z oszczędności lub z dywidend i akcji oraz obligacji
  • Przepływy pieniężne z przedsiębiorstw lub nieruchomości
  • Uznanie wartości z nieruchomości lub innych aktywów

Jeśli chcesz poznać wszystkie typy inwestowanie Inowacje Wiedzy to miejsce dla Ciebie. Jeśli chcesz nauczysz się zostać inwestorem, musisz znacznie poświęcić swoje ograniczone zasoby na rzeczy o największym potencjale zwrotu. Może to być spłata długu, powrót do szkoły lub wiele innych. Oczywiście może to również oznaczać kupowanie akcji i obligacji, a przynajmniej funduszy inwestycyjnych lub funduszy giełdowych.

Dzięki postępowi technologicznemu możesz zacząć inwestować już za 5 zł miesięcznie przy pomocy smartfona. Naszym zadaniem jest pomóc odfiltrować hałas, nauczyć się podstaw i podejmować dobre decyzje inwestycyjne od samego początku. Bez wymogu minimalnego depozytu i łatwego automatycznego inwestowania – takie podejście jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszego pierwszego rachunku inwestycyjnego.

Oto podstawy mądrego inwestowania.

Inwestowanie pozwala znacznie zwiększyć swoje pieniądze w czasie dzięki mocy złożonych zwrotów. Dzięki temu każdy pojedynczy grosz może wzrosnąć do milionów, biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu. Możesz nie żyć tak długo, ale rozważ poniższe przykłady.

Załóżmy, że inwestujesz, gdy masz 16 lat – jakkolwiek nierealistyczne może wydawać się zainwestowanie w tak młodym wieku, powiedzmy, że masz małe dziedzictwo i zdecydowałeś się zainwestować – jeśli postawisz 5000 zł na koncie z oprocentowaniem 7 procent i wniesiesz dodatkowe 200 zł miesięcznie, po 30 latach będziesz miał nieco ponad 264,000 zł.

Używając bardziej realistycznego przykładu, powiedz, że zaczynasz inwestować, gdy masz 22 lata, zaraz po ukończeniu studiów – zaczynasz od wkładania 50 zł miesięcznie do swojego konta. Jeśli podniesiesz składkę o tę samą kwotę co podwyżki, będziesz miał więcej niż 1 milion przed 65 rokiem życia. Oznacza to, że roczne podwyżki o 3,5 procent i 8,5 procent zwrotu z inwestycji! Chociaż istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę – prosty przykład jak to pokazuje siłę złożonego zainteresowania, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Jeśli więc chcesz zacząć oszczędzać teraz, możesz zaoszczędzić nawet cały rok, póki nie skończysz 30 lat. Spójrz na to z tej strony aby zobaczyć, jak to zrobić. Teraz, gdy wiesz, dlaczego warto inwestować zastanów się kiedy zainwestować. Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Właściwy czas jest teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!