Kupując auto mamy poniekąd świadomość, że prawdopodobnie będziemy je mieć przez wiele lat, używać je codziennie, jeździć nim w różne miejsca, podróżować po Polsce albo po świecie. Nie zmienia się takiego pojazdu przez wiele lat. Autem jeździ się zazwyczaj przez kilka / kilkanaście lat, ciesząc się w tym czasie jego jakością oraz efektownym wyglądem pojazdu. W celu zabezpieczenia pojazdu, a dokładnie jego karoserii coraz częściej stosuje się powłoki ceramiczne na auto. Jest to dobra ochroną lakieru, o czym wie każdy posiadacz pojazdu, który zdecydował się na ceramikę. Co zatem warto wiedzieć zanim zaaplikujecie powłokę ceramiczną na swój pojazd? O tym poniżej!

Postaw na profesjonalistów

Powłoka ceramiczna na lakier powinna być nałożona przez profesjonalistę, który doskonale zna się na takich pracach i zrobi to naprawdę starannie, dbając o jakość i staranność swojej usługi. Jeśli szukacie dobrego studia auto detailingowego w mieście Olsztyn, które specjalizuje się w zabezpieczaniu lakieru samochodowego powłokami ceramicznymi– koniecznie udacie się do Bling Factory.

Dlaczego warto nałożyć powłokę ceramiczną na auto?

Warto nałożyć powłokę ceramiczną na lakier samochodowy, ponieważ:

  • utrwala lakier na samochodzie, przedłuża jego żywotność oraz trwałość,
  • nadaje połysk karoserii i sprawia, że prezentuje się przepięknie, wygląda długo niczym nowy,
  • zapobiega rdzewieniu samochodu i nadaje mu piękny wygląd,
  • auto z taką powłoką brudzi się znaczniej wolniej i wygląda naprawdę pięknie,
  • hydrofobowe właściwości takiego auta sprawiają, że woda po nim spływa i nie utrzyma się na nim zbyt długo,
  • przedłuża trwałość każdego auta i sprawia, że można z niego korzystać przez długi czas.

WAŻNE! Nie wolno tylko woskować pojazdu z taką solidną powłoką ceramiczną.

Ile kosztuje powłoka ceramiczna na samochód?

Nałożenie powłoki ceramicznej nie jest tanią sprawą, szczególnie, że specjaliści liczą sobie sporo za prace wymagające eksperckiej wiedzy oraz wszelkich umiejętności. Kosztuje to od 1500 do nawet 5000 złotych, zależnie od wielkości pojazdu. Nie ma co ukrywać, jest to dość spory wydatek finansowy, jednak inwestycja szybko się zwróci.

Dlaczego nie nakładać ceramiki samemu?

Samodzielne nakładanie powłoki ceramicznej jest trudną sprawą dla każdego klienta, lepiej zatem powierzyć samochód profesjonaliście, który wykona pracę dobrze i w odpowiedniej jakości. Dochodząc do konkluzji, dobra powłoka ceramiczna jest dobrym wykończeniem każdego auta, ładnie się prezentuje, nadaje trwałość pojazdom i pozwala utrzymać lakier dobrze na każdej karoserii.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!