Praca w domu: jakich specjalistów potrzeba w Bielsku-Białej?

2 komentarze

Dzisiaj dziesiątki tysięcy osób rozważa rozpoczęcie działalności gospodarczej w domu – mieszkańcy Bielsko-Białej nie są wyjątkiem. Dobra wiadomość: rozpoczęcie działalności domowej jest w zasięgu ręki niemal każdego, kto chce ryzykować i ciężko pracować. Jednak czego brakuje w Bielsku? W jaką niszę warto uderzyć? Przygotowaliśmy kilka ciekawych pomysłów.

1. Księgowość

Masz już dość pracy na etacie jako księgowy i chcesz zacząć pracować na własny rachunek? Doskonale, w Bielsku Białej nie brakuje chętnych na skorzystanie z takich usług. Aby zacząć utwórz biuletyn zawierający informacje o Twoich usługach. Zanim to zrobisz, musisz oczywiście określić, jakie będą te usługi. Chcesz po prostu oferować księgowość dla małej firmy? Bardziej zaangażowany poziom rachunkowości byłby w rzeczywistości opracowywany w bilansach, zestawieniach dochodów i innych raportach finansowych w ujęciu miesięcznym, kwartalnym i / lub rocznym, w zależności od potrzeb firmy. Inne specjalizacje mogą obejmować rachunkowość podatkową, ogromny obszar potencjalnej pracy na Podbeskidziu. Oferuj profesjonalną pomoc w podatkach – to bardzo fajny pomysł na pracę w domu.

2. Naprawa rowerów

Bielszczanie uwielbiają jeździć na rowerach i choć sama naprawa jednośladów ma tendencję do sezonowania, to i tak można znaleźć wiele sposobów, aby w tej niszy zapewnić sobie dochód przez cały rok. Można np. utworzyć u siebie powierzchnię magazynową i zaoferować przechowywanie rowerów na zimę, oczywiście po przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych naprawach i zabiegów konserwacyjnych.

3. Wynajem telewizorów

Eventów, festiwali, zabaw, festynów, szkoleń, konferencji – tego w Bielsku-Białej na pewno nie brakuje. Możesz to wykorzystać oferując wynajem telewizorów LED na takie okazje. Oczywiście na początku trzeba będzie poczynić pewne inwestycje, aby zapewnić agencjom i firmom porządny sprzęt, ale koniec końców jest to niezbyt męczący biznes przynoszący fajny dochód właściwie prze cały rok.

7. Naprawa komputerów

Zapoznaj się z głównymi typami oprogramowania wymaganymi przez użytkowników systemu – przetwarzaniem tekstów, oprogramowaniem do manipulacji zdjęciami, korespondencją, arkuszami kalkulacyjnymi, projektowaniem, a zwłaszcza oprogramowaniem zabezpieczającym. Zbadaj wszystkie składniki – typy monitorów we wszystkich odmianach. Klawiatury, od przewodowych do ergonomicznych po bezprzewodowe, typy myszy, a także całą gamę urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i skanery. Zapoznaj się z wszystkimi usługodawcami internetowymi (dostawcami usług internetowych) dostępnymi w Bielsku- Białej. A potem: przedstaw siebie innym jako komputerowego guru, który może zaspokoić potrzeby użytkownika komputerów osobistych, małej firmy lub większej korporacji i zapraszaj do swojego domu na naprawę.

Jak widać – pomysłów na dochodowy i domowy biznes w Bielsku-Białej nie brakuje. Tutaj wymieniliśmy zaledwie kilka pomysłów, a możliwości właściwie są nieograniczone. Najważniejsze, by odkryć niszę idealną dla siebie i spełniać się w niej odpowiadając równocześnie na wysokie wymagania i potrzeby Bielszczan.

Komentarze dla wpisu “Praca w domu: jakich specjalistów potrzeba w Bielsku-Białej?”

  1. Bez większego kapitału i profesjonalnej wiedzy to chyba tylko naprawą rowerów z powyższych pomysłów można się zająć. Mieszkając na 10 piętrze z zepsutą windą to raczej ciężki kawałek chleba;)

  2. Prawie każdą pracę można wykonywać w domu, bo komputery pozwalają na wiele jednak pytanie czy warto? My naprawiamy komputery, sprzedajemy sprzęt i serwisujemy go a także piszemy programy. Zdecydowanie lepiej robić to w firmie niż w zaciszu domowym. Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.alfa-lancut.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!