Każdy właściciel psa wie, że czworonożny przyjaciel zasługuje na uwagę i troskę. Często chcą oni podarować swojemu pupilowi coś specjalnego, na przykład z okazji urodzin czy dnia Psa. Wybór akcesoriów, smaczków i gadżetów jest ogromny! Produkt warto dopasować do rasy, wielkości zwierzaka, jego ulubionych aktywności czy możliwości. Podpowiadamy, jakie gadżety są warte uwagi i sprawią radość pupilowi!

Psie zabawki

Wiele psów spędza samotnie nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia, dlatego warto zapewnić im odpowiednią rozrywkę. Gryzaki, piłki, sznurki do przeciągania czy maty węchowe pozwalają skutecznie zredukować uczucie nudy i zająć czas oczekiwania na właściciela. Długą nieobecność właściciela z pewnością wynagrodzą ulubione przysmaki, kości czy nowa piłeczka. Szczotki, grzebienie, specjalne szampony to doskonały prezent, który sprawi, że sierść pupila będzie błyszcząca i zdrowa. Nie zapominaj również o odpowiednich miseczkach, w których zawsze będzie woda! Wiele ciekawych pomysłów na prezent dla pieska w dobrych cenach znajdziesz tutaj: https://podaruje.com/prezent-dla-pieska. Z pewnością wybierzesz ciekawe akcesoria, dobrane do potrzeb danej rasy.

Akcesoria do tresury

Ciekawym pomysłem na prezent dla pupila może być długa smycz, która jest niezbędnym gadżetem do tresury. Dzięki niej w bezpieczny sposób można szkolić psa z takich komend jak „zostań”. Pozwala utrzymać kontrolę nad pupilem i ogranicza możliwość ucieczki. Z kolei obroże antyszczekowe (https://podaruje.com/antyszczekowa-obroza-dla-psa), mają za zadanie wspomagać tresurę psa i ograniczać nadmierne szczekanie. Działają poprzez wydawanie dźwięków lub wibracji, które odciągają uwagę psa. Nie powoduje to bólu ani dyskomfortu u zwierzaka. Dzięki temu pupil uczy się, w jakich sytuacjach nadmierne szczekanie nie jest pożądane. Warto pamiętać, że nowoczesne obroże antyszczekowe są w pełni bezpieczne. Posiadają inteligentne czujniki, które nie wychwytują dźwięków z otoczenia i reagują jedynie na odgłos szczekania Twojego psa.

Wybierając prezent dla swojego czworonożnego przyjaciela, warto przede wszystkim myśleć o jego bezpieczeństwie. Zainstaluj w domu kamerę, dzięki której będziesz mógł obserwować pieska, a także odezwać się do niego. Jeżeli często podróżujesz pamiętaj o odpowiednich szelkach, które pozwalają zapiąć czworonoga w pasach bezpieczeństwa. By uniknąć zabrudzeń na kanapie samochodowej, zamontuj specjalną matę. Poprawia ona komfort jazdy, zapobiega zabrudzeniu tapicerki lub jej uszkodzeniom, a pojemne kieszenie pomieszczą wszystkie ulubione zabawki Twojego pupila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!