Jeśli twój partner miał problem z utrzymaniem erekcji, są szanse, że twoje życie seksualne również ucierpiało. Możesz czuć się sfrustrowana zarówno seksualnie, jak i emocjonalnie. Ponadto następny krok może wydawać się niejasny, ponieważ chociaż chcesz iść naprzód i rozwiązać ten problem, ale jest to nieco skomplikowane. Po pierwsze: poproś swojego partnera o wizytę u lekarza w celu ustalenia przyczyny jego impotencji, ponieważ dotarcie do źródła problemu (czy to emocjonalnego, czy fizycznego) pomoże wam obojgu dowiedzieć się, co robić dalej.

Co to jest impotencja?

Impotencja to niezdolność do osiągnięcia erekcji lub utrzymania jej aż do orgazmu. Tak czy inaczej, jest to prawdopodobnie tak samo trudne (jeśli nie bardziej) dla niego, jak dla ciebie, więc staraj się być tak rozważna i delikatna, jak to tylko możliwe, kiedy poruszasz ten temat. Jeśli nie masz pewności, co robić, nie martw się – czytaj dalej.

Wybierz odpowiedni czas

Przede wszystkim: Jeśli Twój partner boryka się z dużym stresem, ma lęk lub depresję lub nierozwiązane problemy z jego rodziny pochodzenia, może to zakłócać jego zdolność do utrzymania erekcji. Jeśli jego impotencja jest stałym problemem od tak dawna, że chcesz przeprowadzić szczerą rozmowę na jej temat (i może zasugerować wizytę u specjalisty), zdecyduj, kiedy będziesz o tym mówić, zanim to zrobisz. Innymi słowy, impulsywne poruszanie tego tematu prawdopodobnie nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Pomyśl o tym: jeśli właśnie doszło do chwili intymności, a on miał problemy z erekcję, mówienie o tym w tym momencie, kiedy może czuć się bezbronny, sfrustrowany i zawstydzony, może wydawać się nieco niewrażliwe. Nasza rada? Poczekaj do odpowiedniego momentu, kiedy będzie bardziej otwarty na rozmowę, zanim o tym porozmawiasz. W ten sposób będziesz mogła przeprowadzić dojrzałą, uczciwą dyskusję, która nie jest przesiąknięta emocjami.

Niech wie, że go wspierasz

Ta kwestia może być dość emocjonalna dla twojego partnera, więc poinformowanie go, że go wspierasz, może zdziałać cuda nie tylko dla jego samooceny, ale także dla twojego związku. Poza tym, jeśli kiedykolwiek będziesz miał do czynienia z czymś równie poważnym w przyszłości, możesz oczekiwać od niego takiego samego poziomu zrozumienia i cierpliwości. Każdy, kto był lub jest obecnie w związku, rozumie, że chociaż są tam niesamowite chwile, czasami mogą być również trudne, a zdolność do przepracowania tych trudnych chwil jest tym, co wzmacnia związek.

Jeśli chce porozmawiać, staraj się słuchać i oferować porady lub wsparcie w dowolnej formie. Jeśli nie chce rozmawiać, spróbuj dać mu trochę przestrzeni. W końcu czasami wystarczy trochę samotności, aby przywrócić kogoś do rzeczywistości. Ćwicz cierpliwość.

Najlepszym sposobem radzenia sobie z problemami związanymi z impotencją jest porozumiewanie się z partnerem na ten temat, zwłaszcza jeśli jego sposobem radzenia sobie jest segmentacja, de-seksualizacja lub odmowa uznania, że istnieje problem. To powiedziawszy, nie można oczekiwać, że po rozmowie i udaniu się do lekarza wszystko magicznie się ułoży, choć https://wwww.aptekakamagra.pl/viagra.html może pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!